Arsuz Plaj Futbolunda Adını Duyurmaya Çalışıyor

Son Güncelleme : 18 Mayıs 2022 16:05
Arsuz Plaj Futbolunda Adını Duyurmaya Çalışıyor

Hatay Plaj Futbolu Sorumlusu Ayhan Dik ve Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Direktörü Ozan Yılmaz ve beraberinde yönetim kurulu, İskenderun Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

İGC’de Başkan Diyap Atar ve Yönetim Kurulu ve gazeteciler tarafından karşılanan Hatay Plaj Futbolu Sorumlusu Ayhan Dik ve Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Direktörü Ozan Yılmaz ve beraberindeki konuklar, önümüzdeki süreçte yapılması planlanan plaj futbolu ile alakalı projeler ile ilgili gazetecileri bilgilendirdiler.

Ayhan Dik, Arsuz’da Futboley Dünya şampiyonası yapmayı planladıklarını, şimdiden birçok ülkenin katılım göstereceğini müjdeledi.

Deniz bölgesi olan yöremizde plaj futbolunun yaygınlaştırılması için çeşitli organizasyonlara imza atmaya hazırlandıkları mesajı veren Hatay Plaj Futbolu Sorumlusu Ayhan Dik ve Plaj Futbolu Milli Takım Teknik Direktörü Ozan Yılmaz, futbolda başarılı isimler yetiştiren bölgemizin sporda adını ülke dışına taşıması gerektiğine işaret etti.

Karşılıklı memnuniyetin dile getirildiği ziyaret sonrasında da gazeteciler ve konukları günün anısına fotoğraf çektirdi.

Etiketler: Arsuz Plaj Futbolunda Adını Duyurmaya Çalışıyor, Arsuz Belediyesi Plaj Sorumlusu Ayhan Dik ve Plaj Takım Direktörü Ozan Yılmaz

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle