Başkan Tosyalı, Namık Kemal Ortaokulu'nu ziyaret etti

Son Güncelleme : 08 Eylül 2021 14:09
Başkan Tosyalı, Namık Kemal Ortaokulu'nu ziyaret etti

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yeni eğitim öğretim yılı dolayısı ile öğrencilerle bir araya geldi.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 2021- 2022 Eğitim- Öğretim Yılı dolayısı ile Namık Kemal Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Ali Koç, öğretmenler ve öğrenciler ile bir araya gelerek sohbet etti.

Sınıfları tek tek gezerek öğrenciler ile sohbet eden Başkan Fatih Tosyalı,” Yeni Egitim-Ögretim yılı kapsamında okullarımızı ziyaret ediyor, değerli öğrencilerimiz ile bir araya geliyoruz. Bu kapsamda Namık Kemal Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürümüz Ali Koç, öğretmenlerimiz ve kıymetli öğrencilerimiz ile bir araya gelerek sohbet ettik” dedi.

Belediye olarak eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerinin altını çizen Başkan Fatih Tosyalı,” Yeni eğitim-öğretim yılında; tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve eğitim çalışanlarına bir kez daha başarılar diliyorum.” şeklinde konuştu.

Okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler ise eğitime yapmış olduğu desteklerden dolayı Başkan Fatih Tosyalı ’ya teşekkür ettiler.

 

Etiketler: Başkan Tosyalı, Namık Kemal Ortaokulu'nu ziyaret etti, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Namık Kemal Ortaokulunu

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle