BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: HALKIMIZLA HER DAİM İSTİŞARE HALİNDEYİZ

Son Güncelleme : 15 Kasım 2023 21:11
BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI:  HALKIMIZLA HER DAİM İSTİŞARE HALİNDEYİZ

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belediyecilik anlayışlarının öznesinde insan olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye çalışmalarının yanı sıra, diğer zamanlarında esnafları ziyaret ediyor, düzenlenen çeşitli etkinliklere katılıyor, vatandaşların sorunlarını yerinde dinlemeye devam ediyor.

HEMŞERİLERİMİZ İLE GÖNÜL BİRLİKTELİĞİMİZ VAR

İskenderunlu vatandaşlar ile he zaman gönül birliği yaptıklarını belirten Başkan Tosyalı, şunları söyledi:

“Bir yandan rutin çalışmalarımızı sürdürürken diğer yandan ise vatandaşlarımız ile bir araya gelmeyi sürdürüyoruz. Sürekli vatandaşlarımızın evlerinde, düğünlerinde, özel, mutlu ve hüzünlü günlerinde yanlarında oluyoruz. Esnaflarımızı ziyaret ediyor, hayırlı işler temennisinde bulunuyoruz. Bu güne kadar hep halkın içinde olduk olmaya devam edeceğiz” dedi.

HALKIMIZIN HİZMETİNDEYİZ

İstişareye her zaman önem veriyoruz. Bu sayede vatandaşların ihtiyaçlarını ve önerilerini yerinde dinleyip olabilecek en etkili şekilde sorunlara çözüm buluyoruz. Değerli halkımızın görüşleri, düşünceleri ve önerileri bizler için çok önemlidir. Onların tavsiyelerine ulaşmak ve sorunları yerinde görmek için ziyaretlerimizi sürdüreceğiz”

Etiketler: BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: HALKIMIZLA HER DAİM İSTİŞARE HALİNDEYİZ, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle