Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik İTSO’yu Ziyaret Etti

Son Güncelleme : 20 Kasım 2023 16:11
Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik İTSO’yu Ziyaret Etti

‘Sektörde Yaşanan Sorunlar Görüşüldü’

Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.

İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile Akdeniz Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik arasında karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, 6 Şubat tarihinde, bölgemizde meydana gelen deprem felaketi sonrası, özellikle sağlık sektöründe yaşanan sorunlar değerlendirildi.

Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik ziyarette yaptığı konuşmasında; İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının bölgemiz ekonomisine değer katan önemli projeleri hayatı geçirdiğini belirterek, “İTSO Başkanımız Levent Hakkı Yılmaz nezdinde tüm yönetim ve meclisimize gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyoruz. Sektörümüz ile ilgili bilgi verecek olursak; özellikle deprem sonrasında İlaç zammı ve kur kaynaklı bazı ilaçlara erişemiyoruz. Vatandaşlar kadar eczacı ve eczane teknisyenleri olarak bizler de bu durumdan etkileniyoruz” dedi.

Etiketler: Eczacı Teknisyenleri Federasyonu Başkanı Cemal Çelik İTSO’yu Ziyaret Etti, Akdeniz Eczane Teknisyenleri Federasyonu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle