Eczane Teknisyenlerinden İGC’ye 60. Yıl kutlama ziyareti

Son Güncelleme : 07 Haziran 2023 03:06
Eczane Teknisyenlerinden İGC’ye 60. Yıl kutlama ziyareti

İskenderun Gazeteciler Cemiyeti kuruluşunun 60. Yılı dolayısıyla İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneğini konuk etti.

Haberciliğin yaşamın her alanında var olduğunu söyleyen İskenderun Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Cemal Çelik ve Yönetim Kurulu ve eczacı teknisyenleri ile birlikte İGC’yi ziyaretinde İskenderun Basınına övdü. Cemiyetin kuruluşunu kutlayan Başkan Çelik, “İGC Başkanı Diyap Atar nezdinde tüm gazeteci arkadaşlarımızı kutluyoruz. Nice 60 yıllara dileklerimizi sunuyoruz. Depremin ardından siz gazeteci arkadaşlarımızın da çalışmalarını takdirle karşıladık.” dedi.

Yaşadığımız depremde çok sayıda eczanenin enkaz altında kaldığını, yaşamını yitirenlere rahmet, yakınlarına baş sağlığı dilerken, depremi yaşayan illerin bir an önce ayağa kalkmasını temenni ederek Başkan Çelik, yaşadığımız deprem döneminde de gazetecilerin zor şartlarda görev yapmaya çalıştığını belirtti.
İGC Başkanı Diyap Atar, Eczacı teknisyenlerinin de yaşanan deprem sürecinde özverili çalışmalarından dolayı ve nazik ziyaretlerinden dolayı Dernek Başkanı Cemal Çelik’e teşekkür etti.
Ziyaretin ardından gazeteciler konukları ile birlikte fotoğraf çektirdi.

Etiketler: Eczane Teknisyenlerinden İGC’ye 60. Yıl kutlama ziyareti, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti, Eczane Teknisyenleri Derneği

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle