Eğitim Zirvesi Ve Rap Rüzgârı EXPO’21 Hatay’da

Son Güncelleme : 10 Mayıs 2022 14:05
Eğitim Zirvesi Ve Rap Rüzgârı EXPO’21 Hatay’da

Bayram coşkusunu geride bırakan ‘EXPO 2021 Hatay’ alanlarında etkinlikler hız kesmeden devam ediyor. Yoğun bayram programının ardından bu hafta; 1. Hatay Okul Öncesi Eğitim Zirvesi, Hatay Gençlik ve Rap Festivali, film gösterimleri ile ziyaretçiler Expo ruhunu doyasıya yaşayacak.

Hafta sonu 1. Hatay Okul Öncesi Eğitim Zirvesi, EXPO’21 Hatay’ın Antakya alanında eğitim camiasına kapılarını açacak.

Tüm Özel Okul Öncesi Eğitim Kurumları Federasyonun TOKEFED ’in Kurucu üyesi Hatay Özel Anaokulları ve Kreşleri Derneği Başkanı Levent Erdem geleneksel hale getirilmesi planlan zirve ile ilgili; ‘Birbirinden değerli 5 ismin sunum yapacağı etkinlikte, okul öncesi çocukların gelişimi her açıdan ele alınacak’ dedi. Zirve, 14 Mayıs günü saat 10.30’da başlayacak.

Sagopa Kajmer, Madrigal Antakya EXPO Sahnesinde

Rap müziğin başarılı isimleri EXPO 2021 Hatay’da sahne alacak. Burcu Eryiğit Organizasyon ve Peak Point Produksuyon iş birliği ile gerçekleştirilecek olan ‘Hatay Gençlik ve Rap Festivali’ 14-15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Antakya Expo alanı Amfi Tiyatro’da başlayacak.

Organizatör Burcu Eryiğit; Sagopa Kajmer, Madrigal, Dedublüman, Velet, Canbay, Wolker, Muti ve Heijan gibi isimlerin 14-15 Mayıs 2022 tarihlerinde Antakya Expo alanı Amfi Tiyatro’da sahne alacağını belirtirken tüm Hataylıları ‘Hatay Gençlik ve Rap Festivali’ ne davet etti.

Oyuncak Müzesi Ve Unıcef Sergisi Devam Ediyor

Tüm bu etkinliklere ek olarak Gastronomi köyü içerisinde Sunay Akın’ın şu ana kadar ilk defa kendi müze binasının dışında gerçekleştirdiği ‘Oyuncak: Uygarlığın Mirası’ sergisi ve 14 Mayıs tarihine kadar Expo’da yer alacak olan ‘UNICEF İklim Değişikliği ve Çocuklar’ fotoğraf sergisi ziyaretçilerini ağırlıyor.

Etiketler: Eğitim Zirvesi Ve Rap Rüzgârı EXPO’21 Hatay’da, EXPO 2021 Hatay, Sagopa Kajmer, Madrigal, Antakya

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle