“Fen Lisesi Kırıkhan’a Hayırlı Olsun”

Son Güncelleme : 08 Nisan 2022 11:04
“Fen Lisesi Kırıkhan’a Hayırlı Olsun”

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Kırıkhan’a kazandırılacak olan Fen Lisesi ile ilgili teşekkür mesajı yayınladı.

Başkan YAVUZ Mesajında; “Değerli hemşerilerim, Ülke, Millet ve özellikle Kırıkhan olarak Cumhurbaşkanımız ve Milletvekilimizle birlikte çok şanslı ve yatırım ve hizmetler bakımından çok bereketli bir dönemi yaşıyoruz.

Hatay sevdası bir başka olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman’ın Hatay ve Kırıkhan’a kazandırdığı büyük yatırım projeleri ile Hatay ile birlikte ilçemiz Kırıkhan’da “MEGA KENT” haline dönüştü.

Son olarak Milletvekilimiz Hüseyin Yayman Bey, Milletvekilimiz Sabahat Özgürsoy Çelik hanımefendi, Antakya Belediye Başkanımız İzzettin Yılmaz ve İlçe Başkanımız Ömer Erdal Çelik ile birlikte Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer ile yaptığımız ziyaret ve görüşmeler sonunda Kırıkhan’a Fen Lisesinin sözünü aldık. İlçemize ve İlimize hayırlı olsun.

Her daim Hatay ve Kırıkhan’ın yanında olan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer’e ve Milletvekilimiz Sayın Hüseyin Yayman beye şahsım ve ilçem adında teşekkür ederim.” Dedi.

 

 

Etiketler: “Fen Lisesi Kırıkhan’a Hayırlı Olsun”, Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle