HATAY VALİSİ RAHMİ DOĞAN HABERLERİ

Akdeniz Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısı Yapıldı

akdeniz-bolgesi-emniyet-ve-asayis-toplantisi-yapildi Hatay Valisi Rahmi Doğan, İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun Başkanlığında video konferans sistemi ile gerçekleştirilen Akdeniz Bölgesi Emniyet ve Asayiş Toplantısına katıldı.

Vali Doğan Samandağ-Arsuz Yolunu İnceledi

vali-dogan-samandag-arsuz-yolunu-inceledi Hatay Valisi Rahmi Doğan, ilimiz turizmine önemli katkılar yapması beklenen Samandağ-Arsuz yolu yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Tuğamiral Şirin’den Vali Doğan’a Ziyaret

tugamiral-sirinden-vali-dogana-ziyaret Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere ilimize gelen Güney Deniz Saha Komutanı Tuğamiral Aydın Şirin, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı makamında ziyaret etti.

Vali Doğan’dan İSTE’ye Ziyaret

vali-dogandan-isteye-ziyaret Hatay Valisi Rahmi Doğan, 17 Eylül 2019 tarih ve 2019/315 sayılı Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile yeniden İSTE Rektörlüğüne atanan Prof. Dr.Türkay Dereli’yi ziyaret etti.

Afet ve Acil Durum Çantası Tanıtımı Yapıldı

afet-ve-acil-durum-cantasi-tanitimi-yapildi İl Afet ve Acil Durum Müdürü Ömer Akbaş, Hatay Valisi Rahmi Doğan’ı ziyaret ederek Afet ve Acil Durum Çantasını tanıttı.

Vali Doğan MMK Metalurji’yi Ziyaret Etti

vali-dogan-mmk-metalurjiyi-ziyaret-etti Hatay Valisi Rahmi Doğan, ilimiz sanayi sektörüne önemli katkılar yapan MMK Metalurji Demir Çelik üretim tesislerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Vali Doğan’dan İSDEMİR’e Ziyaret

vali-dogandan-isdemire-ziyaret Hatay Valisi Rahmi Doğan, ülkemizin en büyük demir çelik fabrikası olan İskenderun Demir ve Çelik Fabrikası’nı (İSDEMİR) ziyaret etti.

Hatay Emniyet Müdürü Karabörk’ün acı günü

hatay-emniyet-muduru-karaborkun-aci-gunu Cenaze törenine sedye ile geldi.

Milli Mücadelenin 100. Yılı Coşkuyla Kutlandı

milli-mucadelenin-100-yili-coskuyla-kutlandi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. Yıl coşkusunu gençlerle paylaştı.

Vali Doğan İsviçre Büyükelçisini Kabul Etti

vali-dogan-isvicre-buyukelcisini-kabul-etti Hatay Valisi Rahmi Doğan, İsviçre Büyükelçisi Dominique Paravicini ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Vali Doğan Tarihi Antakya Sokaklarında

vali-dogan-tarihi-antakya-sokaklarinda Hatay Valisi Rahmi Doğan birçok medeniyetin izlerini taşıyan tarih ve kültür şehri Antakya sokaklarında incelemelerde bulundu.

Seçim Bölge Güvenlik Toplantısı Yapıldı

secim-bolge-guvenlik-toplantisi-yapildi İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Başkanlığında Bölge Seçim Güvenliği Toplantısı Gaziantep İlimizde gerçekleştirildi.

Vali Doğan, AÇSH İl Müdürlüğünden Brifing Aldı

vali-dogan-acsh-il-mudurlugunden-brifing-aldi Hatay Valisi Rahmi Doğan, kurumlardan brifing almaya Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile devam etti.

Vali Doğan’ın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

vali-doganin-10-ocak-calisan-gazeteciler-gunu-mesaji Hatay Valisi Rahmi Doğan, “Çalışan Gazeteciler Günü “dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ