GÜNCEL

OYAK’tan stratejik bir hamle daha

oyaktan-stratejik-bir-hamle-daha Türkiye’nin karbon siyahı ihtiyacının tamamını karşılayacak.

Büyükşehir Mehmetçik İçin Görevde

buyuksehir-mehmetcik-icin-gorevde İl genelindeki sorumluluk alanlarında gerçekleştirdiği yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarıyla takdir toplayan Hatay Büyükşehir Belediyesi resmi kurum ve kuruluşlardan gelen taleplere de hassasiyetle

Öğrenen Yaratıcı Ve Paylaşan Şehir Hatay

ogrenen-yaratici-ve-paylasan-sehir-hatay UNESCO tarafından tescillenen Hatay mutfak kültürünü dünyayla paylaşan ve bu alanda birçok çalışmanın altına imza atan Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu konuda edindiği tecrübeleri ilgili kurumlara

Belediye Başkanı İbrahim Gül'den bir müjde daha...

belediye-baskani-ibrahim-gulden-bir-mujde-daha 'Belen Metal Sanayi Sitesi için, canla başla çalışacağım.'

İskenderun’da Altyapı Hatları Bakım Ve Onarımdan Geçiyor

iskenderunda-altyapi-hatlari-bakim-ve-onarimdan-geciyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), İskenderun ilçesinin tamamında başlattığı altyapı mücadelesini sürdürüyor.

KGK’ya ziyaretçi akını

kgkya-ziyaretci-akini Güvenlik ve Terör Uzmanı Dr. İmbat Muğlu "Ulusal ve uluslararası basın alanında büyük projeler için çıkılan bu kutlu yolda KGK’nın tüm ekibini tebrik ediyor ve başarılar diliyorum" dedi.

KGK’dan Ankara’da önemli görüşmeler

kgkdan-ankarada-onemli-gorusmeler Ankara'daki yeni 5 katlı modern KGK Genel Merkezi'nde mesaiye başlayan Genel Başkan Mehmet Ali Dim, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nu ziyaret etti. Dim, ardından Cumhurbaşkanlığı ile Dışişleri ve

İTSO Başkanı Singapur Arabuluculuk Toplantısına katıldı

itso-baskani-singapur-arabuluculuk-toplantisina-katildi İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Adalet Bakanlığı ve TOBB iş birliğiyle düzenlenen Singapur Sözleşmesi'nin Arabuluculuk Üzerine Yansımaları Sempozyumuna katıldı.

Ayhan Yavuz; “ AB’nin 140 Milyon TL Hibesi Hatay’ı Şaha Kaldıracak”

ayhan-yavuz--abnin-140-milyon-tl-hibesi-hatayi-saha-kaldiracak Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz Avrupa Birliğinden Hatay’a gelen 140 Milyon TL’lik hibe desteği ile ilgili açıklama yaptı.

İskenderun Belediyesinden Gençlere Ücretsiz Gitar Kursu

iskenderun-belediyesinden-genclere-ucretsiz-gitar-kursu İskenderun Belediyesi kadınlar, çocuklar ve gençler için çalışmalarına devam ediyor.

Arjantin Başkonsolosu Rıvera Hatay’da

arjantin-baskonsolosu-rivera-hatayda Arjantin’in İstanbul Başkonsolosu Diego Alvarez Rivera, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyarete etti.

İTSO Eğitim Vakfı İle İSTE Arasında Protokol İmzalandı

itso-egitim-vakfi-ile-iste-arasinda-protokol-imzalandi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Eğitim ve Kalkınma Vakfı ile İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) arasında, İSTE öğrencilerine yemek bursu verilmesine ilişkin protokol imzalandı.

Emektar Çiftçilere Vefa

emektar-ciftcilere-vefa Arsuz'da uzun yıllar zirai ilaç bayiliği, tüccarlık ve örnek çiftçilik yaparak ilçemiz tarımının gelişiminde katkı sağlayan bazı hemşehrilerimize Arsuz Kaymakamı Musa SARI, İlçe Tarım ve Orman

Büyükşehir’den Hatay’a Yeni Yol

buyuksehirden-hataya-yeni-yol Hatay Büyükşehir Belediyesi sorumluluk alanlarında yürüttüğü yenilikçi yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına bir yenisini daha ekliyor.

Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Ekipleri Hummalı Çalışmalarını Sürdürüyorlar

samandag-belediyesi-temizlik-isleri-ekipleri-hummali-calismalarini-surduruyorlar Samandağ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri daha temiz ve daha sağlıklı bir çevre için temizlik çalışmalarını sürdürüyorlar.

Kent Genelinde Dere Temizliği Devam Ediyor

kent-genelinde-dere-temizligi-devam-ediyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatay genelinde halk sağlığını tehdit eden, gündelik yaşamı sekteye uğratan sorunlara hızlı müdahaleler ile vatandaşların takdirini toplamaya devam ediyor.

ÖZÇELİK-İŞ Sendikası Bu Sefer İşçi Eşlerini Sevindirdi

ozcelik-is-sendikasi-bu-sefer-isci-eslerini-sevindirdi Özçelik-İş Sendikası dağıttığı hediyelerle bu kez üyelerinin eşlerini sevindirdi.

Palmiye Yaprakları Esere Dönüşüyor

palmiye-yapraklari-esere-donusuyor Palmiye Yapraklarından sepet yapıyorlar.

İskenderun - Payas Arası Otoban Kullanımı Ücretsiz Oldu

-iskenderun---payas-arasi-otoban-kullanimi-ucretsiz-oldu İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “İskenderun - Payas arası otoban kullanımı ücretsiz oldu” dedi.

HBB Aralık Ayı Meclis Toplantısının Birinci Birleşimi Gerçekleşti

hbb-aralik-ayi-meclis-toplantisinin-birinci-birlesimi-gerceklesti Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Aralık Ayı meclis toplantısının birinci birleşimi, 10 Aralık Salı günü saat 12.00’da

ÇOK OKUNANLAR

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ