GÜNCEL

Hileli Gıda İhracata Darbe Vuruyor

hileli-gida-ihracata-darbe-vuruyor Akdeniz Su Ürünleri Ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği (ASHİB) Başkanı Ali Can Yamanyılmaz, gıdada taklit ve tağşiş yapan firmaların Türkiye’nin dış pazarlardaki imajını zedelediğini ve

Kerimoğlu: 2020 Yılı EKPSS Müracaatları Başladı

kerimoglu-2020-yili-ekpss-muracaatlari-basladi Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği Başkanı ve Türkiye Talasemi Federasyonu Genel Başkanı Burhan Kerimoğlu, engelli memur adayları için beklenen sınav müracaatlarının 24 Ocak ile 12

Hatay EXPO Logosunu Seçiyor

hatay-expo-logosunu-seciyor 2021 yılının Nisan ayında Hatay’da gerçekleşecek olan EXPO için geri sayım sürerken bu kalıcı organizasyonun logosunu Hatay halkı seçecek.

Op. Dr. Sinan Erdoğan;‘Rahim Ağzı Kanseri Önlenebilen Bir Hastalıktır’

op-dr-sinan-erdoganrahim-agzi-kanseri-onlenebilen-bir-hastaliktir Perşembe sabahları Mega Radyo’da canlı yayınlanan ‘Sağlıkta Gelişim’ programında bu hafta kadın hastalıkları ile ilgili konular konuşuldu. Mega Medya Genel yayın yönetmeni, usta radyocu Semir

Kardeş Kiel’den EXPO’ya Anlamlı Destek

kardes-kielden-expoya-anlamli-destek Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın Almanya’daki iki kardeş şehrinden biri olan Kiel’den gelen yetkilileri ağırladı.

Başkan Güven “Gençlerimize Güvenimiz Tam”

baskan-guven-genclerimize-guvenimiz-tam Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, CHP Halkçı Liselilerin Adana’da düzenlediği ‘Gençlik Gelecek’ adlı programa katıldı.

Mimarlar Odası Yönetiminden Kaymakam Yönden’e ziyaret

mimarlar-odasi-yonetiminden-kaymakam-yondene-ziyaret Mimarlar Odası İskenderun Temsilcisi Koray Tanın ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden' i makamında ziyaret etti.

Zabıtadan Dönercilere Denetim

zabitadan-donercilere-denetim Kırıkhan belediyesi Zabıta ve çevre koruma müdürlüğü ekipleri tarafından ilçede faaliyet gösteren dönercilere denetim yapıldı.

Yeni Okul Altında Kalan Atıksu Hattı Deplase Edildi

yeni-okul-altinda-kalan-atiksu-hatti-deplase-edildi Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), yeni yapılan eğitim kurumunun etrafında bulunan altyapının deplase edilerek bağlantıların yapıldığını duyurdu.

“Seni Unutmak İstemedim Ki” tiyatro oyunu Samandağ'da sahne aldı

seni-unutmak-istemedim-ki-tiyatro-oyunu-samandagda-sahne-aldi Samandağ Belediyesi ve By Aslan Sanat Merkezi’nin katkılarıyla Senaryosunu ve yönetmenliğini usta oyuncu Kayra Şenocak’ın üstlendiği ‘’Seni Unutmak İstemedim ki’’ isimli tiyatro oyunu,

Başhekim Uzm. Dr. Turhan’a Hayırlı Olsun Ziyareti

bashekim-uzm-dr-turhana-hayirli-olsun-ziyareti Ak Parti Hatay Milletvekili Hacı Bayram Türkoğlu, İskenderun Gelişim Hastanesi’nin Yeni Başhekimi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Emin Turhan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kırıkhan Belediyespor U17 Ve U15 Futbol Takımları Liderliklerini Sürdürüyor

kirikhan-belediyespor-u17-ve-u15-futbol-takimlari-liderliklerini-surduruyor Kırıkhan Belediye spor Kulübü U17 ve U15 Futbol takımları oynadıkları maçlarda büyük başarılara imza atarak liderliklerini sürdürüp Kırıkhan’ın gururu olmaya devam ediyor.

Avukatlara İndirimli Elektrik

avukatlara-indirimli-elektrik Türkiye Barolar Birliği ile Türkiye’nin önde gelen enerji sektörü oyuncularından Aydem Enerji Kuruluşu olan Gediz Elektrik arasında 130 bin avukatı kapsayan bir iş birliğine imza atıldı. Bu iş birliği

Özçelik-İş Sendikası’ndan Kan Bağışına destek

ozcelik-is-sendikasindan-kan-bagisina-destek Şube Başkanı Güngör: ‘‘Kan verin insanımıza umut ve can verin.’’

Sevginiz İliklere İşlesin

sevginiz-iliklere-islesin İskenderun Kaymakamı İskender Yönden,"Sevgin İliklerime İşlesin" temasıyla icra edilen "Kan ve Kök Hücre Bağışı" etkinliğine teşrif etti.

KGK’dan Tanzanya açılımı

kgkdan-tanzanya-acilimi KGK heyeti, Tanzanya’nın Ankara Büyükelçisi Prof. Dr. Elizabeth K. Kiondo’yu ziyaret etti

HBB’den Personellere Faydalı Eğitim

hbbden-personellere-faydali-egitim- Hatay Büyükşehir Belediyesi, bünyesinde çalışan personellerine hizmet içi eğitim vermeye devam ediyor.

Kayra Şenocak Başkan Eryılmaz 'ı Ziyaret Etti

kayra-senocak-baskan-eryilmaz-i-ziyaret-etti Usta oyuncu Kayra Şenocak, Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı ziyaret etti.

HATSU, Arsuz’daki Su Kuyusunda Yaşanan Hırsızlığı Kınadı

hatsu-arsuzdaki-su-kuyusunda-yasanan-hirsizligi-kinadi Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), tesislerde yaşanan hırsızlık vakalarına dikkat çekerek devleti ve vatandaşları mağdur eden kimseleri kınayarak yasal

Uyuşturucu İle Mücadele Konusunda Türkiye Genelinde Eşzamanlı Toplantı

uyusturucu-ile-mucadele-konusunda-turkiye-genelinde-eszamanli-toplanti Uyuşturucu ile Mücadele konusunda tüm organların uyum içerisinde çalışması, yapılan ve yapılacak çalışmaların değerlendirilmesi adına eşzamanlı toplantı düzenlenirken Arsuz ilçemizde de Kaymakam

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ