GÜNCEL

CRT Şirketler Grubu ‘Entegrasyon Sağlama ve Uluslararasılaşma’ Konferansı Düzenledi

crt-sirketler-grubu-entegrasyon-saglama-ve-uluslararasilasma-konferansi-duzenledi Ceritbinmez Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Atıf Ceritbinmez; “ Değişim ve dönüşüm yolculuğumuzda potansiyelimizi global çapta bir başarı öyküsüne ulaştırmayı hedefliyoruz”

Zorlu Bölgelerde İlaçlama Drone İle Yapıldı

zorlu-bolgelerde-ilaclama-drone-ile-yapildi Hatay Büyükşehir Belediyesi, larva mücadelesinde teknolojinin olanaklarından faydalanıyor.

Başkan Fatih Tosyalı'dan Polis Haftası Mesajı

baskan-fatih-tosyalidan-polis-haftasi-mesaji İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Türk Polis Teşkilatı'nın 176. Kuruluş Yıl Dönümü ve 10 Nisan Polis Haftası kutlama mesajı yayımladı.

HBB Meclisi Toplandı

hbb-meclisi-toplandi Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı 1. Oturumu, 9 Nisan Cuma günü gerçekleştirildi.

İGC’den Emniyet Müdürü Güneş’e Ziyaret

igcden-emniyet-muduru-gunese-ziyaret İskenderun Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Rızkullah Terbiyeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Emniyet Teşkilatının 176. Kuruluş Yıldönümü ve Polis Haftası münasebetiyle, İskenderun İlçe Emniyet

Belen Polis Teşkilatı Fidan’ları Toprakla Buluşturdu

belen-polis-teskilati-fidanlari-toprakla-bulusturdu Türk Polis Teşkilatı’nın 176'ncı kuruluş yıldönümü ve 10 Nisan Polis Haftası çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Polis Haftası Arsuz’da Etkinliklerle Kutlanıyor

polis-haftasi-arsuzda-etkinliklerle-kutlaniyor- 10 Nisan Polis Günü ve Polis Haftası nedeniyle, Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı tüm yurtta olduğu gibi Arsuz’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

Polislere Karanfilli Kutlama

polislere-karanfilli-kutlama Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanlığı ekipleri, İskenderun Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’i makamında ziyaret ederek Polis Haftası’nı kutladı.

75 Yaş Üstü ve Kuruma Gelemeyenlere Evinde Hizmet

75-yas-ustu-ve-kuruma-gelemeyenlere-evinde-hizmet- Her yaşta olup yatalak durumda olanlar ile 75 yaş üstü olup kuruma gelemeyecek durumda olanlar için evinde parmak izi alarak kimlik yenileme ve adres beyanı gibi işlemlerin vatandaşın ayağına götürülmesi

Ramazan Öncesi Denetimler Sıklaştı

ramazan-oncesi-denetimler-siklasti Hatay Büyükşehir Belediyesi, rutin olarak yaptığı gıda denetimlerini yaklaşan Ramazan ayı öncesi sıklaştırdı.

Kadına Yönelik Şiddete Sıfır Tolerans

kadina-yonelik-siddete-sifir-tolerans İçişleri Bakanlığının genelge ve emirleri doğrultusunda tüm yurtta olduğu gibi Arsuz ilçemizde de Kaymakam Musa SARI başkanlığında Kadına Şiddeti Önleme, Elektronik Kelepçe ve Tespit Formu konulu

HBB Başkanı Savaş’ın Polis Haftası Mesajı

hbb-baskani-savasin-polis-haftasi-mesaji Savaş: Ülkemizdeki Huzur ve Emniyeti 176 Yıldır Sağlayan Bu Kıymetli Teşkilat, Her Zaman Güvene Açılan Kapımız Olmuştur

Dr. Atilla Kara: Her El Titremesi ‘Parkinson’ Değildir

dr-atilla-kara-her-el-titremesi-parkinson-degildir El titremesi, denge bozukluğu ve hareket yavaşlığı gibi belirtilerle kendini gösteren parkinson hastalığı hakkında açıklamada bulunan İskenderun Gelişim Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Atilla Kara, basit

İSTUDER’den İskenderun ‘İL’ Olsun Desteği

istuderden-iskenderun-il-olsun-destegi İskenderun Turizm ve Tanıtma Derneği (İSTUDER) Başkanı Sabahattin Uygun, İskenderun’un ekonomisi, nüfusu, limanı, sanayisi ve turizm potansiyeli gibi pek çok kriteri bünyesinde barındıran çok canlı bir

İTSO’dan Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezine Nezaket Ziyareti

itsodan-batigoz-cerrahi-tip-merkezine-nezaket-ziyareti İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Başkan Yardımcısı Mahir Taner ile birlikte bölgemizde yakın zamanda hizmete giren Batıgöz Cerrahi Tıp Merkezine nezaket ziyaretinde

Altyapı Projelerinde Çalışmalar Sürüyor

altyapi-projelerinde-calismalar-suruyor- Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), içme suyu şebekesi işlev görmeyen ve olmayan bölgeler için hayata geçirdiği altyapı projelerinde çalışmalarını

İTSO’dan Home Cake Restaurants’a Ziyaret

itsodan-home-cake-restaurantsa-ziyaret İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, üye ziyaretleri kapsamında şehrimizde faaliyet gösteren Home Cake Restaurants’ı ziyaret etti.

Kırıkhan'da Zabıta Ekipleri At Arabalarına Taviz Vermiyor

kirikhanda-zabita-ekipleri-at-arabalarina-taviz-vermiyor Kırıkhan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri şehir merkezinde ve mahalle aralarında at arabalarına taviz vermiyor.

İTSO Başkanı Yılmaz, İç Mimar Çağrı Aytaş’ı Ziyaret Etti

itso-baskani-yilmaz--ic-mimar-cagri-aytasi-ziyaret-etti İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İç Mimarlık İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Çağrı Aytaş’ı çalışma ofisinde ziyaret etti.

CHP Payas'tan Saadet'e Hayırlı Olsun Ziyareti

chp-payastan-saadete-hayirli-olsun-ziyareti Saadet Partisi Payas İlçe Başkanlığına bir kez daha seçilen Başkan Ramazan Öksüz'e CHP'den ziyaret gerçekleştirildi.