GÜNCEL

Başkan Güven, “Bu Sıkıntıların Çoğunu Çözmüş Olacağız”

baskan-guven-bu-sikintilarin-cogunu-cozmus-olacagiz Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Nardüzü Mahallesi 45 Evler, Karahüseyinli ve Pirinçlik Mahallelerinde, mahalle sakinleri ile bir araya geldi.

HATSU Heyeti, Sağlıklı Yaşam İçin Çalışmaları Yerinde İnceliyor

hatsu-heyeti-saglikli-yasam-icin-calismalari-yerinde-inceliyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) heyeti, çevre ve sağlık odaklı yürütülen çalışmaları ve HATSU Şubelerinde verilen hizmetleri incelemek adına sahada

Kalıcı Çalışmaların Altında Büyükşehir İmzası Var

kalici-calismalarin-altinda-buyuksehir-imzasi-var Hatay Büyükşehir Belediyesi, modern ve yenilikçi anlayışla sürdürdüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarına il genelinde devam ediyor.

Amaç Güvenli Ulaşımın Sağlanması

amac-guvenli-ulasimin-saglanmasi Hatay Büyükşehir Belediyesi yaya ve araçların güvenli ulaşımı için il genelinde yürüttüğü çalışmalara devam ediyor.

Sağlıklı Ve Kaliteli Uyku İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

saglikli-ve-kaliteli-uyku-icin-nelere-dikkat-edilmeli COVİD-19 pandemi sürecinin, uyku düzeni üzerinde olumsuz etkiler yarattığına dikkat çeken İskenderun Gelişim Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Atilla Kara, uyku bozukluğuna yol açan nedenlerle ve sağlıklı

Gezici Kütüphane Aracı Hizmet Vermeye Başlıyor

gezici-kutuphane-araci-hizmet-vermeye-basliyor İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” gezici kütüphane aracımız hizmet vermeye başlıyor” dedi. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, yaptığı açıklamada 02 Temmuz Perşembe günü saat:14.00’da

Numune Mahallesi Sakinlerinden Başkan Fatih Tosyalı’ya Teşekkür

numune-mahallesi-sakinlerinden-baskan-fatih-tosyaliya-tesekkur Numune Mahallesi sakinleri mahallede yapılan asfalt çalışmalarından dolayı Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür etti.

Uğurlu Mezunlar Geleceğe Uğurlandı

ugurlu-mezunlar-gelecege-ugurlandi Pandemi süreci nedeniyle Uğur Okullarının her yıl geleneksel olarak düzenlenen Mezuniyet Töreni bu yıl online ortama taşındı. Türkiye genelinden toplam 94 Uğur Lisesinde eğitim gören 7 bin 587 liseli

Beton asfalt çalışmalarının yeni adresi Arsuz oldu.

beton-asfalt-calismalarinin-yeni-adresi-arsuz-oldu Hatay Büyükşehir Belediyesi, altyapısı tamamlanan bölgeleri beton asfalt yollarla buluşturmaya devam ediyor. Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri tarafından yürütülen hummalı

Karlısu Göleti Yolunda Çalışmalar Sürüyor

karlisu-goleti-yolunda-calismalar-suruyor İl genelinde yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Hatay Büyükşehir Belediyesi sık kullanılan bir yolda daha yapım, bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Hatay’ın 15 ilçesinde yol, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor

hatayin-15-ilcesinde-yol-bakim-ve-onarim-calismalari-suruyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Hatay’ın 15 ilçesinde yol, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

AHBİB ihracatta İsrail’e odaklandı

ahbib-ihracatta-israile-odaklandi Akdeniz Hububat, Bakliyat, Yağlı Tohumlar ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (AHBİB) 2020 yılının ilk 5 ayında 10,8 milyon dolar dış satım gerçekleştirdiği İsrail pazarında etkinliğini artırmak

Fuat Tosyalı yine iyiliğin öncüsü oldu

fuat-tosyali-yine-iyiligin-oncusu-oldu Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, bağış ve yardımlarıyla ülkeye güç vermeyi sürdürüyor.

Hatayspor’a Destek Yemeği

hatayspora-destek-yemegi Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatayspor’a destek amacıyla düzenlenen akşam yemeğine katıldı.

İskenderun’da Kabotaj Bayramı Coşkusu…

iskenderunda-kabotaj-bayrami-coskusu 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı kutlama haftası kapsamında Türkiye’nin çeşitli yerlerinde olduğu gibi Doğu Akdeniz’de İskenderun’da da etkinlikler düzenlendi.

Tarihi Bina Kütüphane Oldu

tarihi-bina-kutuphane-oldu Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde bulunan koruma altındaki tarihi bina restore edilerek kütüphane haline getirildi.. Türkiye’ye örnek olacak bu çalışma şehirde sevinçle karşılandı..

Başkan Tosyalı'dan Denizcilik Ve Kabotaj Bayramı Mesajı

baskan-tosyalidan-denizcilik-ve-kabotaj-bayrami-mesaji İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı”nın 94. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

İSTE Kampüsüne Büyükşehir Eli Değiyor

iste-kampusune-buyuksehir-eli-degiyor Hatay Büyükşehir Belediyesi altyapı ve üstyapı çalışmalarını kentin her noktasında sürdürerek hizmet üretmeye devam ediyor.

İskenderun Belediye Meclisi Toplanıyor

iskenderun-belediye-meclisi-toplaniyor İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 01.07.2020 Çarşamba günü Saat 15.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor.

Başkan Savaş: Kırsal Kalkınmada Hatay En Üst Seviyede Olacak

baskan-savas-kirsal-kalkinmada-hatay-en-ust-seviyede-olacak Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan, Kumlu Mezarlık, Muharrem ve Kaletepe Mahallesi bağlantı yolunun açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.