• DOLAR TL
  • EURO TL
  • Altın TL
FLASHAJANS

GÜNCEL

ANGUSLARIN YAYDIĞI KOKU MİNİMİZE EDİLECEK

anguslarin-yaydigi-koku-minimize-edilecek Güney Amerika ülkelerinden ithal edilen ve şehrimiz limanından nakliyesi yapılan angusların çevreye yaydığı kötü kokunun bertaraf edilmesi amacıyla kurulan komite çalışmalara başladı.

ARSUZ BELEDİYESİ BAYRAMLAŞTI

arsuz-belediyesi-bayramlasti Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Belediyesi bünyesinde çalışan tüm personel ile bayramlaştı.

ARSUZ BELEDİYESİ KURBAN BAYRAMI’NA HAZIR

arsuz-belediyesi-kurban-bayramina-hazir Arsuz Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürü Veteriner Hekim Şerif Akçalı, Yaklaşan Kurban Bayramında dikkat edilmesi gereken hususlar konusunda açıklamalarda bulundu.

Hatay Milletvekili İsmet Tokdemir'in Kurban Bayramı Kutlama Mesajı

hatay-milletvekili-ismet-tokdemirin-kurban-bayrami-kutlama-mesaji Bir Kurban Bayramı’na daha, kavuşmanın Ulusça büyük mutluluğunu yaşıyoruz.

ARSUZ ZABITA BAYRAM DENETİMİNDE

arsuz-zabita-bayram-denetiminde Arsuz Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Kurban Bayramı öncesi, ilçe genelindeki iş yerlerine denetimlerini sıklaştırdı.

Belen’de Yeni Pazar Yeri...

belende-yeni-pazar-yeri Belen Belediyesi, halkın yoğun isteği üzerine Sarımazı mahallesinin Sarayburnu mevkiinde yeni bir Pazar yeri kurdu. Vatandaşlardan ve esnaflardan gelen talep üzerine Belen Belediyesi yeni bir Pazar yerini kurdu.

BAŞKAN SAVAŞ ADIYAMAN’DAKİ HAİN SALDIRIYI KINADI

baskan-savas-adiyamandaki-hain-saldiriyi-kinadi- Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Adıyaman ilinde PKK'lı teröristlerin el yapımı patlayıcı ile düzenlediği hain terör saldırı sonrası kınama mesajı yayımladı.

Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu; Kardeşlerimizi Sevindirmeyi Görev Bilmeliyiz...

belen-belediye-baskani-adnan-vurucu-kardeslerimizi-sevindirmeyi-gorev-bilmeliyiz Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, Hatay, Belen ve tüm İslam âleminin bayramını kutladı.

İTSO’da Konut Yapı Kooperatiflerinin sorunları görüşüldü

itsoda-konut-yapi-kooperatiflerinin-sorunlari-gorusuldu İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 21.Meslek Komitesi tarafında ‘Konut Yapı Kooperatiflerin sorunları ve çözüm önerileri’ konulu toplantı düzenlendi.

‘Daphne Bisiklet Festivali’nde pedallar çevrildi.

daphne-bisiklet-festivalinde-pedallar-cevrildi Hatay Bisikletliler Topluluğu Doğa Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen ve Hatay Büyükşehir Belediyesinin sponsorluğu ile gerçekleşen ‘Daphne Bisiklet Festivali’nde pedallar çevrildi.

Başkan Seyfi Dingil: Yeni Yollar Açmaya Devam Ediyoruz

baskan-seyfi-dingil-yeni-yollar-acmaya-devam-ediyoruz İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açmaya devam ettiklerini belirtti.

BAŞKAN SAVAŞ ‘IN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

baskan-savas-in-kurban-bayrami-kutlama-mesaji- “Bayramın Tüm İnsanlığa, İslam Âlemine, Ülkemize ve Hatay'ımıza Sağlık, Huzur ve Barış Getirmesini Diliyorum”

BÜYÜKŞEHİR’DEN FESTİVAL AÇIKLAMASI

buyuksehirden-festival-aciklamasi- Önümüzdeki aylarda kentte gerçekleşecek Antakya Film Festivali ile ilgili Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) bir açıklama yaptı.

“FRENE DEĞİL, KURALA GÜVEN”

frene-degil-kurala-guven Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, Hatay Valiliği ve İl Emniyet Müdürlüğü iş birliği ile Kurban Bayramı öncesinde sürücülerde trafik bilinci oluşturuluyor.

HASİAD: “Dışa Bağımlı Olmayan, Üreten Güçlü Bir Türkiye Yaratmalıyız”

-hasiad-disa-bagimli-olmayan-ureten-guclu-bir-turkiye-yaratmaliyiz Son dönemde piyasalardaki çalkantı ve Türk Lirası’nda yaşanan değer kaybını üzüntüyle takip ediyoruz. Türk Lirası’nın başta Dolar ve Avro olmak üzere döviz karşısındaki değer kaybının sadece

Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Kurban Bayramı Mesajı

samandag-belediye-baskani-mithat-nehir-kurban-bayrami-mesaji Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir Kurban Bayramı nedeniyle bir açıklama yayınladı. Bayramların barışın ve kardeşliğin sembolü olduğu belirtilen açıklamada şu ifadeler yer aldı:

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ

baskan-culha-narduzu-esnafiyla-bir-araya-geldi Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı devam eden Kent Meydanını inceledi.

EHDAV Başkanı Ali Yeral, Gadir Hum Bayramı için Arsuz’a Geliyor.

ehdav-baskani-ali-yeral-gadir-hum-bayrami-icin-arsuza-geliyor- Ehl-i Beyt Kültür ve Dayanışma Vakfı (EHDAV) başkanı Ali YERAL, 29 Ağustos Çarşamba günü Arsuz Turizm ve Kültür Derneği tarafından organize edilen Gadir-i Hum konferansına katılmak üzere Arsuz’a

Başkan Savaş Pac Meydanında İncelemelerde Bulundu

baskan-savas-pac-meydaninda-incelemelerde-bulundu Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, vatandaşların ve araç trafiğinin rahatlaması için İskenderun ilçesindeki PAC Meydanı’nda battı-çıktı projesindeki asfaltlama

Başkan Culha, “40 Yıllık, 50 Yıllık Rüyayı Gerçeğe Dönüştürüyoruz”

baskan-culha-40-yillik-50-yillik-ruyayi-gercege-donusturuyoruz Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali’nin katılımlarıyla, düzenlenen Karaağaç ve Nardüzü mahalleleri