ARİAD 'dan Eğitime Destek

ariad-dan-egitime-destek

ARİAD Eğitime Destek Etkinliği RUBATO Konseriyle devam etti
05 Eylül 2019 Perşembe 15:47

Arsuz İşinsanları Derneği’nin her yıl geleneksel hale getirdiği Eğitime Destek etkinliği bu yıl da Rubato konseriyle devam etti.

Garaj Bar’da düzenlenen Rubato konserine, eğitim gönüllerinin ilgisi oldukça yoğundu.

Arsuz İşinsanları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır yaptığı konuşmada, her yıl verdikleri burs miktarını Bin 500 liradan Bin 750 liraya çıkardıklarını belirterek, gerçek ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına burs verdiklerine vurgu yaptı.

Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, ATSİAD Başkanı Yusuf Yılmaz, İTSO Yönetim Kurulu Üyesi Selma Yılmaz, İGC Başkanı Veysel Cıncık ve daha birçok sivil toplum kuruluşu başkan ve temsilcilerinin katıldığı Rubato konseri renkli görüntülere sahne oldu.

Eğitime destek veren birçok kurum ve kuruluşa plaketleri törenle verilirken, Rubato Grubunun solisti Özer Arkun eğitime verilen önem ve desteğe teşekkür ettikten sonra, kadın cinayetlerindeki artışa vurgu yaptı ve eğitimle bu sorunların aşılacağını söyledi.

Rubato Konseri, yüzlerce kişinin eşlik etmesiyle renkli görüntülere sahne oldu.

Birbirinden güzel şarkılarını seslendiren Rubato, Arsuz’da sıcak yaz gecelerinin son günlerini serinleterek muhteşem bir gece yaşattı.

 


Haber okunma sayısı: 751Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ