Başkan Tosyalı: Çalışmalar Periyodik Devam Edecek

baskan-tosyali-calismalar-periyodik-devam-edecek

İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri şehrin dört bir yanındaki çalışmalarına devam ediyor.
08 Ekim 2019 Salı 13:30

 Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, vatandaşlara daha sağlıklı hizmet etmek adına kent merkezi ve diğer bölgelerde yoğun mesailerini sürdürüyor.

Ekipler Bekbele, Bitişik Mahallesi Demen yaylası bölgesinde yol genişletme çalışması, Düğünyurdu ve Suçıkağı Mahallesi arasındaki alanda yol genişletme ve tesviye çalışması yapıyor.

Vatandaşlar, mahallelerindeki üstyapı çalışmalarından dolayı memnuniyetini dile getirirken İskenderun Belediyesi Fen İşleri ekipleri de planlanan program doğrultusunda çalışmaları devam ettiriyor.

Çalışmalar Periyodik Devam Edecek

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Halkımıza hizmet noktasında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtarlarımız ile istişare halindeyiz. Muhtarlarımız ile koordineli bir şekilde mahallelilerimizin ihtiyaçlarımız belediyemizin imkânları ölçüsünde yapıyoruz. Vatandaşlarımızın talepleri, görüşleri ve önerileri bizler için çok önemli. Vatandaşlarımızda yapılan hizmetlerden dolayı bizleri teşekkür ediyorlar. Halkımızın memnuniyeti çok önemli” diye konuştu.


Haber okunma sayısı: 89Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ