Başkan Tosyalı Denizciler’de Vatandaşlarla İle Bir Araya Geldi

baskan-tosyali-denizcilerde-vatandaslarla-ile-bir-araya-geldi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Denizciler mahallesinde vatandaşlarla buluştu.
02 Eylül 2019 Pazartesi 15:57

 Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, AK Parti İlçe Başkanı Abdülkerim Güven, bölge muhtarları ile birlikte Denizciler parkında vatandaşlar ile bir araya geldi.

Düzenlenen programda halkın sorunlarını dinleyen Başkan Fatih Tosyalı,” Sık sık vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Denizciler’de belediyemizin çalışmaları hakkında kıymetli halkımıza bilgiler vererek sorun, istek ve talepleri dinledik. Belediyemiz tarafından mahallede yapılmakta olan çalışmalar hakkında bilgiler vererek halka hizmet noktasında fikir alışverişinde bulunduk. Tek gayemiz her şeyin en iyisine layık olan İskenderunlulara hak ettikleri hizmetleri en kısa sürede ulaştırmaktır” dedi.

Toplantılarımız Devam Edecek

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” ‘Mahalle Toplantıları' kapsamında;  Belediyemiz tarafından yapılan çalışmaları hem mahallelilere anlatmak hem de mahallede var olan sorunları yerinde tespit etmek amacıyla bir araya geliyoruz. Gerçekleştirilen toplantılarda, önümüzdeki günlerde diğer mahallelerde de gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili Özel ve Başkan Tosyalı vatandaşların sorunlarını dinledi.

 

 


Haber okunma sayısı: 328Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ