Başkan Tosyalı: Hedef Daha Yeşil Bir İskenderun

baskan-tosyali-hedef-daha-yesil-bir-iskenderun

İskenderun Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri kentin dört bir tarafında çalışmalarını aralıksız devam ediyor. Park Bahçeler Müdürlüğüne bağlı ekipler şehir genelindeki yeşil alanlarda ve parklarda ağaç bakım, ağaçlandırma ve budama, çim biçme, yabani ot temizliği, sulama, park bakım ve revize çalışmalarının hız kesmeden sürdürüyor.
01 Haziran 2020 Pazartesi 15:49

Çevreye Önem Veriyoruz

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise vatandaşlara daha iyi hizmet vermek adına Park ve Bahçe Müdürlüğü ekiplerinin düzenli olarak çalışmalarına devam ettiğini belirterek,” Bir yandan koronavirüsle mücadele ederken bir yandan da İlçe genelinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha temiz, daha yeşil bir İskenderun için çalışıyoruz. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz ilçe genelinde bulunan park, bahçe, oyun alanlarında çim biçme, yabani otla mücadele ve mıntıka temizliği çalışmalarına devam ediyor. Belirlenen program dâhilinde ekiplerimiz ilçe genelinde çalışmalarını sürdürecektir” şeklinde konuştu.

Hedef Daha Yeşil Bir İskenderun

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,“ Halkımızı daha fazla ve daha güzel yeşil alanlarla buluşturmak için Park ve Bahçeler Müdürlüğümüzün tüm mahallerimiz de yürüttüğü peyzaj çalışmaları devam edecek ”şeklinde konuştu.

Çalışmalardan memnuniyet duyan vatandaşlar Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 


Haber okunma sayısı: 3603Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ