Başkan Tosyalı: Millet Parkı Konserlerimiz Devam Ediyor

baskan-tosyali-millet-parki-konserlerimiz-devam-ediyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, millet parkında düzenlenen konserlerin devam ettiğini belirtti. İskenderun Belediyesi kültür müdürlüğü kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında millet parkında “gitar ve mavi” konseri düzenliyor.
01 Ağustos 2019 Perşembe 18:05

 Tüm Halkımız Davetlidir

Düzenlenen etkinlikler hakkında bilgiler veren Başkan Fatih Tosyalı,” Söz vermiş olduğumuz halk konserlerine devam ediyoruz.3 Ağustos cumartesi günü saat 20.30’da millet parkında düzenlenecek olan Atilla Yılmaz konserine tüm halkımız davetlidir. Halkımız bu tür etkinliklerden büyük bir memnuniyet duyuyor. Belediye olarak sanat ve sanatçıya büyük önem veriyoruz ”dedi.

Etkinlikler Devam Edecek

İskenderun’u kültür ve sanat anlamında hak ettiği yere getireceklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Kültür müdürlüğümüzün organize ettiği halk konserleri yoğun ilgi görüyor. Vatandaşlarımız bu tür etkinlerin devamını bizden talep ediyor. Bizlerde halkımızın istekleri ve talepleri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bölgemizde sanat anlamında çok değerli isimlerimiz var. Belediye olarak her zaman bu tür etkinler düzenlemeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 


Haber okunma sayısı: 573Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ