Başkan Tosyalı,Nevşehir'de Yerel Yönetimler Toplantısına Katıldı

baskan-tosyalinevsehirde-yerel-yonetimler-toplantisina-katildi

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, AK Parti Yerel Yönetimler Genel Başkanlığı’nın Nevşehir'de düzenlediği Yerel Yönetimler Bölge toplantısına katıldı.
24 Ağustos 2019 Cumartesi 16:07

 Düzenlenen toplantı hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Fatih Tosyalı," AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından belediyelerin sorunlarını çözmek ve projeler geliştirmek adına düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantıları'nın 3.'ncüsünü Nevşehir'de gerçekleştiriyoruz" dedi.

Toplantıya bölge belediye başkanlarının ve il başkanlarının da katıldığını belirten Başkan Tosyalı şöyle konuştu:

"AK Parti tarafından Belediye başkanlarına bilgi aktarımı ve tecrübe paylaşımı yapılması hedeflenen ve yerel yönetime dair eğitimi de kapsayan "Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı" yaklaşık 500 kişinin katılımı ile Nevşehir'de gerçekleştiriliyor.

Belediye başkanlarının bilgi ve tecrübelerini, diğer belediye başkanlarıyla paylaşacağı bölge toplantısı 23 - 24 - 25 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek. Toplantıya Ak Parti Genel merkez yöneticileri, 13 ilden il ve ilçe belediye başkanları, bakan yardımcıları da katılıyor.Toplantıda alınacak kararların ilimize,ilçemize hayırlar getirmesini diliyorum" 

 


Haber okunma sayısı: 315Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ