Çaparali, “Halk Sağlığı İçin Gayretimiz Daima Devam Edecektir”

caparali-halk-sagligi-icin-gayretimiz-daima-devam-edecektir

Mahalle Muhtarlarından Hatsu’ya Ziyaret
03 Ekim 2019 Perşembe 17:35

 Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi HATSU Genel Müdürü Mehmet Çaparali, Hatay halkının sağlığını ön planda tutan önemli projelerde ve hizmetlerde çözüm ortağı olan muhtarlar ile istişarelerini sürdürüyor.

Vatandaşların kurum ve kuruluşlar arasında köprü olma görevini üstlenen ve mahalle sakinlerinin sesi olan muhtarlar tarafından HATSU’ya yapılan ziyaretlerin devam ettiğini bildiren HATSU, yapılacak olan hizmetlerin ileriye dönük olması ve çözüm odaklı gerçekleştirilmesi adına yapılan görüşmelerin önemli derecede katkı sağladığını aktardı.

Hatay genelinden gelen muhtarları ağırlayan HATSU Genel Müdürü Çaparali, Reyhanlı ilçemize bağlı Akyayla Mahalle Muhtarı Mustafa Sert, Bükülmez Mahalle Muhtarı Hüseyin Dolgun, Davutpaşa Mahalle Muhtarı Cuma Çetintaş, Antakya ilçemize bağlı Gökçegöz Mahalle Muhtarı Mustafa Karakuş, Gülderen Mahalle Muhtarı Nevzat Yeral, Yayladağı ilçemize bağlı Karacurun Mahalle Muhtarı Abdullah Doğru, Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Hamza Benli, Kırıkhan ilçesi Kamışlar Mahalle Muhtarı İdris Karataş ve Ilıkpınar Mahalle Muhtarı Mahmut Sözmezateş ile bir araya geldi.

Ziyaretten duyduğu samimiyeti ve memnuniyeti dile getirerek muhtarlara teşekkür eden Çaparali, “muhtarlarımız tarafından iletilen sorun ve talepler her zaman ki gibi hızlı bir şekilde yerine getirilecektir. Sorunların çözümü için verilen mücadele ve halk sağlığı için gösterilen gayretimiz daima devam edecektir. Bunu sağlayan çözüm ortağı olan muhtarları tebrik ederim” ifadelerini kullandı.

Ziyarette gösterilen ilgi ve alakanın yanı sıra vatandaşlar için yapılan hizmetler için minnettar olduklarını dile getiren mahalle muhtarları, altyapıya dair bütün sorunların çözümü odaklı bir hizmet anlayışı sergilenmesi ve vatandaşların geleceği için yapılan çalışmalar adına başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş ve emeği geçen HATSU personellerine teşekkür ettiler.

 

 

 

 

 


Haber okunma sayısı: 376Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ