Çocuk Etkinlikleri Düzenleniyor

cocuk-etkinlikleri-duzenleniyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlemeye devam ettiklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,3 Ağustos cumartesi günü millet parkında 19.00 – 20.30 saatleri ardından düzenlenecek olan çocuk etkinliklerine tüm halkımız davetli olduğunu söyledi.
01 Ağustos 2019 Perşembe 18:01

 Tüm Halkımız Davetlidir

Çocuk etkinliğine tüm çocukları ve ailelerini davet eden Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Çocuklarımızın eğlenirken öğrendiği, birlikte sosyal hayata katıldığı etkinliklerimize devam ediyoruz. İskenderun Belediyesi olarak bu bilinçle çalışıyor, çocuklarımızın düşünen, sorgulayan ve araştıran bireyler olarak yetişmesi için projeler üretiyoruz. Etkinlikler çerçevesinde halat çekme, yüz boyama, el baskısı, karaoke gibi farklı etkinlikler düzenlenecek” dedi.

Etkinlikler Devam Edecek

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” Bu tür etkinliklere devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her zaman yanındayız. Sosyal belediyecilik anlamında rutin çalışmalarımızın yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalarımıza da büyük önem veriyoruz. Kültür müdürlüğümüz bu konuda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor” şeklinde konuştu.


Haber okunma sayısı: 527Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ