Feyzioğlu’ndan Ceren Özdemir’in ailesine ziyaret

feyzioglundan-ceren-ozdemirin-ailesine-ziyaret

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, Ordu’da çıktığı bale kursundan geldiği evinin önünde cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir’in anne ve babasını ziyaret etti.
08 Şubat 2020 Cumartesi 18:13

 Feyzioğlu, Ordu Barosu Başkanı Avukat Haluk Murat Poyraz ile birlikte Ceren Özdemir’in 3 Aralık 2019’da hayatını kaybettiği Altınordu ilçesine bağlı Zaferi Milli Mahallesi'ndeki evine gitti. Ceren Özdemir’in cezaevi firarisi Özgür Arduç tarafından kalbinden bıçaklanarak öldürüldüğü kapının önünde bir süre bekleyen ve Ordu Barosu Başkanı ile konuşan Feyzioğlu, daha sonra maktulenin anne ve babasının evine çıktı.

Evde duygusal anlar

Feyzioğlu’nu kapıda Ceren Özdemir’in annesi Gülfer Özdemir ile babası Yılmaz Özdemir karşıladı. Feyzioğlu’nun ziyareti oldukça sıcak bir havada geçti. Ceren Özdemir’in acılı annesi Gülfer Özdemir, Feyzioğlu’na uzun uzun sarıldı. Feyzioğlu, Ceren Özdemir’in hayattan koparılmadan önce mutlu günlerini geçirdiği odasına da girdi. Feyzioğlu, Ceren Özdemir’in hayallerini ve günlük yaşadıklarını kaleme aldığı günlüğüne de bir süre baktı.

Ceren artık tüm Türkiye’nin kızı

Ceren Özdemir’in annesi Gülfer Özdemir, kızı için, “Olay oluncaya kadar sadece benim kızımdı, olay olduktan sonra artık tüm Türkiye’nin kızı” dedi. Feyzioğlu da, “Bu dava artık Ordu Baromuzun ve Türkiye Barolar Birliği’nin. Dava ile eksiksiz ilgileniliyor ve ilgilenilecek. Bundan hiçbir şüpheniz olmasın” dedi.


Haber okunma sayısı: 156



Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ