Fizyonova Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi Açıldı

fizyonova-fizyoterapi-danismanlik-merkezi-acildi

İskenderun ve Arsuz sınırının kesiştiği noktada, Özel İkem Koleji’nin yanındaki binada her iki ilçeye hizmet verecek Fizyonova Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi, Arsuz Kaymakamı Musa Sarı, Belediye Başkanı Asaf Güven, İskenderun eski Belediye Başkanı Mete Aslan, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Yılmaz, Oda başkanları ile Sert ve Gürci ailelerinin yakınlarının katıldığı törenle hizmete girdi.
02 Eylül 2019 Pazartesi 16:21

 Fizyoterapist Fulya Sert ile Fizyoterapist Reyhan Gürci’nin misafiriyle yakından ilgilenerek bilgi verdikleri Fizyonova Fizyoterapi Danışmanlık Merkezi, Ortopedik Rehabilitasyon, Nörolojik Rehabilitasyon, Manuel Terapi, Sporcu Rehabilitasyonu, Kişiye Özel Terapik Egzersiz Pediatrik Rehabilitasyon, Geriatrik Rehabilitasyon, Kinezyolojik Bantlama, Kadın Sağlığı ve Egzersiz konularında hizmet verecek.

Kaymakam Musa Sarı, Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, İTSO Başkanı Levent Yılmaz’a ayrıntılı bilgiler veren ve Fulya Sert ile Reyhan Gürci, en iyi hizmeti vermek için çalışacaklarını söylediler.


Haber okunma sayısı: 448Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ