HATSU Genel Kurulunun 2. Birleşimi Yapıldı

hatsu-genel-kurulunun-2-birlesimi-yapildi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU) Genel Kurulu, Kasım ayı olağan toplantısı 2. birleşimi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş başkanlığında gerçekleştirildi.
21 Kasım 2019 Perşembe 23:56

Hatay Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda yoklama ve bir dakikalık saygı duruşu ile başlayan genel kurulda, komisyona havale edilen gündem maddeleri görüşülüp karara bağlandı.

Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen HATSU Genel Müdürlüğünün 2020-2024 Yıllarına ait stratejik planı, 2020 yılına ait performans programı, 2020 Yılı Gelir–Gider Bütçesi ve Bütçe Kararnamesi maddeleri oy birliğiyle karar verildi. 

Plan, Bütçe ve Tarifeler Komisyonuna havale edilen 2020 yılı su satışı ve kullanılmış suların boşaltılmasına ilişkin ücret tarifelerinde değişiklik yapılmazken, 2019 Mayıs ayı genel kurulunda kabul edilen satış tarifeleri uygulanmaya devam edilmesi meclis tarafından oy birliğiyle kabul edildi.

Hukuk ve İçişleri Komisyonuna havale edilen HATSU tarafından hazırlanan Memur Disiplin Yönetmeliği de oy birliğiyle kabul edildi.

Bir sonraki HATSU Genel Kurulu toplantısının 14 Mayıs 2020 Perşembe günü saat 14.00’te yapılması oy birliğiyle karar verildi. 


 


Haber okunma sayısı: 299Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ