İskenderun Belediye Meclisinden Barış Pınarı Harekâtı’na Tam Destek

iskenderun-belediye-meclisinden-baris-pinari-harektina-tam-destek-

İskenderun Belediyesinin Ekim ayı son meclis toplantısı Başkan Fatih Tosyalı başkanlığında gerçekleştirildi.
14 Ekim 2019 Pazartesi 16:22

 Düzenlenen toplantı öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” ülkemizin sınır güvenliğini sağlamak ve Suriye'nin toprak bütünlüğünü korumak adına yapılan Barış Pınarı Harekâtında kahraman Mehmetçiklerimizin her daim yanındayız” dedi.

Başkan Fatih Tosyalı,” Ülkenin bekası ve geleceği açısından önemli bir harekât düzenleniyor. Cenab-ı Allah'tan ordumuza başarılar diliyorum. Türk Silahlı Kuvvetleri bugüne kadar her vakitte mazlumun yanında olmuştur. Savaşın değil barışın teminatı olan ordumuz ve ülkemiz inanıyoruz ki, bölgede on yıllardır beklenen huzur ortamını temin edeceklerdir. Kahraman ordumuz, şanlı tarihi boyunca her zaman mazlumun yanında, zalimin karşısında durmuştur. Barış Pınarı Harekâtına katılan erinden, generaline kadar tüm Mehmetçiğimizin her zaman yanındayız. Allah yar ve yardımcıları olsun, Allah ordumuzu muzaffer kılsın ” diye konuştu.

Partilerin grup başkan vekilleri de yaptıkları konuşmalarda Barış Pınarı Harekâtına tam destek verdiklerini belirterek,” tüm güvenlik güçlerimize, Mehmetçiklerimize, başarılar diliyoruz. Desteğimiz ve dualarımız her zaman onlarladır. Cenap-ı Allah yar ve yardımcıları olsun. Harekâtın yapıldığı noktanın terörden arınıp Barış Pınarı haline gelmesini temenni ediyoruz. Biz de şanlı Türk Ordusu’nun arkasındayız, yanındayız” şeklinde görüş beyan ettiler.

 

 


Haber okunma sayısı: 351Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ