İskenderun Belediyesinden “Sağlığını Seç, Kanseri Erken Tanı!” Paneli

iskenderun-belediyesinden-sagligini-sec-kanseri-erken-tani-paneli

İskenderun Belediyesi düzenlenmiş olduğu farklı paneller ile vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.
14 Ekim 2019 Pazartesi 15:51

 Düzenlenen paneller ile ilgili bir açıklama yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun Belediyesi tarafından 15 Ekim Salı günü saat 09.00’da İSTE Kırmızı salonunda düzenlenecek olan “sağlığını seç, kanseri erken tanı!” adlı panele tüm İskenderun halkını davet etti.

Başkan Fatih Tosyalı,” Panelimiz 15 Ekim Salı günü saat 09.00’da İSTE Kırmızı salonunda gerçekleşecektir. Alanında uzman Akademisyenlerin de yer alacağı Panelimize sizleri de aramızda görmekten onur duyarız. Panelimiz sabah ve öğle olmak üzere iki oturumda gerçekleşecektir ”şeklide konuştu.

Paneller Devam Edecek

Belediye olarak insan odaklı çalışmalar yaptıklarının altını çizen Başkan Fatih Tosyalı,” Rutin belediye hizmetlerinin yanında toplum adına önem taşıyan konularda da düzenlemiş olduğumuz paneller, seminerler ile de halkımıza hizmet etmekteyiz. Vatandaşlarımızın bilgilendirilmesini sağlamak maksadıyla sağlık panelleri düzenlemeye gayret gösteriyoruz. Kanser çağımızın en önemli sağlık sorunlarından biri. Bu hastalıkla savaş için erken tanı çok önemli. Çok verimli bir panelin olacağını düşündüğümüz bu organizasyonuna tüm halkımız davetidir” şeklinde konuştu.

 


Haber okunma sayısı: 370Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ