Kaptanoğlu: Hedefimiz bölge yarışlarında ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir

kaptanoglu-hedefimiz-bolge-yarislarinda-ilimizi-en-iyi-sekilde-temsil-etmektir

Türkiye Yüzme Federasyonu 2020 faaliyet programında yer alan “11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi İl İçi Vize Yüzme Müsabakaları” Ocak ve Şubat aylarında iki etap şeklinde İskenderun Vali Zeki Şanal Kapalı Yüzme Havuzunda yapıldı.
10 Şubat 2020 Pazartesi 22:28

 Hatay genelinden 11-12 yaş grubu sporcularının, önümüzdeki aylarda yapılacak olan bölge müsabakalarına katılabilme adına belirlenen barajları geçmek için çaba sarf ettiği müsabakalara aileler de oldukça ilgi gösterdi.

Müsabakalar sonucunda 11-12 yaş takımımız, 10 adet A1(Final barajı), 26 adet B2 (yarı final barajı), 22 adet B1(bölge yarışı barajı) olmak üzere toplamda 58 yarışta katılım barajı geçerek 8 sporcu ile 11-12 yaş Ulusal Gelişim Projesi Çeyrek Final Bölge Müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır. Ayrıca yapılan bu müsabakalarda bu projenin devamı olan ve ileriki aylarda İl içinde yapılacak olan eleme yarışları sonucunda geçilmeye çalışılacak Yarı Final ve Final barajlarından 5 sporcumuz Yarı Final, 2 sporcumuzda Final barajlarını şimdiden geçerek “11-12 yaş Gelişim Projesi Yarı Final ve Final Müsabakalarına “ katılmayı garantilemişlerdir.
Sporcularımız okul programlarının yanında özveri ile planlı ve programlı bir şekilde çalışarak başarı göstermişlerdir. Sporcularımızı bu başarılarından dolayı kutluyoruz. Tabi ki daha büyük özveri ile çocuklarını okul, özel ders, havuz trafiğinde sürekli koşturan ailelerimizi de unutmamak gerekir. Emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Hedefimiz bölge yarışlarında ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir.  


Haber okunma sayısı: 79Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ