Minikleri Sevindiren Hediye

minikleri-sevindiren-hediye-

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, gönül belediyeciliği anlayışı çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Bekbele’de Fatih ilkokulunu ziyaret ederek minik öğrenciler ve okul idarecileri ile bir araya geldi.
08 Ekim 2019 Salı 17:33

Minikleri Sevindiren Hediye

Belediye olarak eğitime imkânlar ölçüsünde destek olduklarını belirten İskenderun Belediye Bakanı Fatih Tosyalı,” Bekbele Fatih İlkokulunu ziyaret ederek kıymetli öğrencilerimiz ve okul idarecilerimiz ile bir araya geldik. Öğrencilerimize spor malzemesi desteğinde bulunarak eğitime her zaman destek vermeye devam edeceğimizi dile getirdik. Kıymetli öğretmen ve öğrencilerimize başarılar diledik ”dedi. Sizler bizim ülkemizin geleceğisiniz. Sizler için her türlü imkânı seferber etmeye hazırız. 

Öğrencilerden Başkan Tosyalı’ya Teşekkür

Spor malzemesi alan çocuklar ise büyük mutluluk yaşadı. Öğrenciler ise İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

Başkan Fatih Tosyalı ve belediye başkan yardımcıları daha sonra okul idareci ile bir araya gelerek okula yapılması planlanan belediye hizmetleri hakkında fikir alışverişinde bulundular.

 

 

 

  


Haber okunma sayısı: 342Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ