Öğrencilerden Başkan Fatih Tosyalı’ya Teşekkür

ogrencilerden-baskan-fatih-tosyaliya-tesekkur

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, eğitime her zaman destek olmaya devam edeceklerini belirtti. İbni Sina Anadolu Lisesi okul idarecileri ve öğrencileri okul bahçesindeki düzenleme ve çim saha çalışmaları için İskenderun belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya teşekkür ettiler.
03 Ekim 2019 Perşembe 17:49

 Okullara Tam Destek

Belediyenin imkânları ölçüsünde okullara destek olmaya gayret ettiklerini belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz tarafından İbni Sina Anadolu Lisesi okul bahçesinde çim saha çalışması yapılıyor. Okul idarecileri ve öğrencileri yapılan çalışmalar dolayısı ile teşekkürlerini ilettiler. Bizlerde her zaman eğitime okullara destek olacağımızı yineledik” dedi.

Çalışmalar Devam Edecek

İskenderun Belediyesi olarak özellikle gençlerin sporla uğraşmaları konusunda kolaylıklar açısından destek verdiklerini ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, “Eğitim kurumlarından gelen her türlü desteği değerlendiriyor ve gücümüz yettiği kadar destek olmaya çalışıyoruz. Daha önce yine diğer okullarımıza da benzer çalışmalar yapmıştık. Kısa bir süre okul bahçesindeki çalışmalar tamamlanacak “şeklinde konuştu.

 

 


Haber okunma sayısı: 526Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ