Polis Haftası Arsuz’da Etkinliklerle Kutlanıyor

polis-haftasi-arsuzda-etkinliklerle-kutlaniyor-

10 Nisan Polis Günü ve Polis Haftası nedeniyle, Polis Teşkilatının kuruluşunun 176. yılı tüm yurtta olduğu gibi Arsuz’da da çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.
09 Nisan 2021 Cuma 17:19

Hafta boyunca Emniyet Müdürü Dinçer Dinsever KALKAN önderliğinde teşkilat mensupları Kaymakam SARI’yı makamında ziyaret, çelenk sunma töreni, şehitlik ziyareti gibi çeşitli programlara katılırken Kaymakam SARI  ‘da kurum amirleri ve Emniyet Güçlendirme Dernek Başkanı Mehmet ALTUN ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğüne ziyaret gerçekleştirdiler.

Ziyarette Emniyet Müdürü KALKAN makamında ziyaret edilirken, yıl içerisinde çeşitli başarılar sergileyen mensuplara ödül verildi ve ziyaret sonu Kaymakamlıkça hazırlanan karanfiller binadaki tüm personele dağıtılıp polis haftası tebrik edildi.

Kaymakam SARI ziyarette tüm teşkilat mensuplarına sağlık ve huzur içerisinde görev hayatları dilediğini, haftalarını tebrik ettiğini belirtirken, Müdür Kalkan da şahsı ve çalışma arkadaşları adına Kaymakam SARI ve misafirlere şükranlarını sunduğunu ifade etti. 

Haber okunma sayısı: 408Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ