Samandağ Belediyesi Eylül Ayı Olağan Meclis Toplantısı Gerçekleşti

samandag-belediyesi-eylul-ayi-olagan-meclis-toplantisi-gerceklesti

Samandağ Belediyesi Eylül ayı olağan Meclis Toplantısı 6 Eylül 2019 Cuma günü saat 16:00’da, Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ın başkanlığında gerçekleşti.
09 Eylül 2019 Pazartesi 01:09

 Samandağ Belediyesi Hizmet Binasında bulunan Toplantı Salonunda gerçekleşen Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısı yoklamadan önce Samandağ Belediyesi’nin projelerini anlatan slayt gösterisi ile başladı. Daha sonra Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz açılış konuşması gerçekleştirdi.

Açılış konuşmasının ardından 2019 yılı Eylül ayı Olağan Meclis Toplantısının gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı. Görüşülüp karara bağlanan gündem maddeleri;

1-  Bir önceki meclis toplantısı tutanak özeti görüşülüp oy birliği ile kabul edildi.

2-  Belediyemizin üyesi bulunduğu İç Anadolu Belediyeler Birliği üyeliğinden ayrılması hususu görüşülüp oy çokluğu ile kabul edildi.

3-  5393 sayılı Belediye Kanununun 18. Maddesine istinaden Çukurova Belediyeler Birliğine üye olması ve asil üyelerin Pelin Ray, Hikmet Suadiye, Hasan Yılmaz ve Ayhan Boğday, yedek üyeliğe ise Songül Doğru ve Yahya Onur Berber olması oy birliği ile kabul edildi.

4- Belediyemiz 2020 – 2024 Yılı Stratejik Plan ve Performans Programının görüşülüp oy birliği ile kabul edildi.

5- 1 adet İmar Planı tadilat dosyası görüşülerek İmar Komisyonuna havalisi oy birliği ile kabul edildi.

6-  Belediyemiz Meclisinin Ekim ayında yapacağı toplantının 04.10. 2019 Cuma günü saat 16:00’da Belediye Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılması oy birliği ile kabul edildi.


Haber okunma sayısı: 284Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ