Şampiyon Filtre’ye Gururlandıran Ödül…

sampiyon-filtreye-gururlandiran-odul-

İlk ve Tek AR-GE Merkezi’ne Bakanlıktan Ödül…
22 Kasım 2019 Cuma 00:36

 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından filtre sektöründe ilk  ve tek  Ar-Ge merkezi olarak tescil edilen Şampiyon Filtre, Ar-Ge Merkezi Belgesini Ankara’da düzenlenen törenle aldı.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın da  katılım sağladığı 7’nci Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödül Töreni kapsamında Ar-Ge Merkezi belgesini alan Şampiyon Filtre, 2018 yılı içerisinde tamamlanan 12 projesi ve  2019 yılında da yürütülen 15 aktif projesiyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaya ve son tüketiciye İnovatif hizmetler sunmaya devam ediyor.

Şampiyon Filtre Genel Müdürü Selma Yılmaz,  7’nci Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülünü Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank’ın elinden aldı.

Şampiyon Filtre’ye verilen Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülü, Türkiye’de filtre sektöründe verilen tek ödül olarak kayıtlara geçerken, ödüle layık görülen AR-GE Merkezi İskenderun’da ilk ve tek olma özelliği bulunuyor.

Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ve Ar-Ge Merkezleri Ödülünü Şampiyon Filtre adına alan Genel Müdür Selma Yılmaz, AR-GE’ye ve teknolojiye yatırım yaparak ülke ekonomisine, son tüketiciye inovatif  hizmetlerle katkı sunmaya devam edeceklerini söyledi.


Haber okunma sayısı: 381



Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ