HATAY HABERLERİ

Yeni yol, bakım ve onarım çalışmaları Hatay’ın 15 ilçesinde devam ediyor

yeni-yol-bakim-ve-onarim-calismalari-hatayin-15-ilcesinde-devam-ediyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, il genelinde yeni yol, bakım ve onarım çalışmalarına devam ediyor.

Hatay 23 Nisan 2021’e Hazırlanıyor

hatay-23-nisan-2021e-hazirlaniyor Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından 23 Nisan-29 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenecek EXPO 2021 Hatay’ın alan inşaatlarının tamamlanma sürecinde geri sayım başladı.

Büyükşehir Modern Hatay İçin Çalışıyor

buyuksehir-modern-hatay-icin-calisiyor Hatay Büyükşehir Belediyesi kentin 15 ilçesinde yürüttüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarına devam ediyor.

Hatay’ın Ana Vatana Katılışının 81. Yılı Kutlandı

hatayin-ana-vatana-katilisinin-81-yili-kutlandi Hatay’ın ana vatana katılışının 81. yıl dönümü düzenlenen törenlerle kutlandı.

Güzelmansur Hatay’ın Anavatan Katılışının 81. Yılında TBMM’de Konuştu

guzelmansur-hatayin-anavatan-katilisinin-81-yilinda-tbmmde-konustu Hatay'ın ana vatana katılmasının 81’inci yıl dönümü üzerine TBMM’de gündem dışı konuşma yapan CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur “’40 asırlık Türk yurdu düşman elinde esir kalamaz’

Güzelmansur: Hatay Ekonomisi Alarm Veriyor

guzelmansur-hatay-ekonomisi-alarm-veriyor CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur TBMM’de Basın Toplantısı Düzenledi: Hatay Ekonomisindeki Sorunların Nedenlerini Ve Çözümlerini Sıraladı

Başkan Savaş Hatay’ın Ana Vatana Katılışını Kutladı

baskan-savas-hatayin-ana-vatana-katilisini-kutladi Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Hatay’ın ana vatana katılışının 81’inci yılı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

“Hatay’ın Anavatana Katılışının 81.Yıldönümü Kutlu Olsun”

hatayin-anavatana-katilisinin-81yildonumu-kutlu-olsun Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Hatay’ın Anavatana katılışının 81. Yıl dönümü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayınladı.

Hatay Kart İçin Bayi Noktaları Güncellendi

hatay-kart-icin-bayi-noktalari-guncellendi Hatay Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma araçlarında elektronik ücret toplama sistemine geçilmesi ve kart kullanımının yaygınlaşması dolayısıyla yeni Hatay Kart dolum noktaları belirledi.

TFF Başkanı Nihat Özdemir Hatay’da

tff-baskani-nihat-ozdemir-hatayda Şampiyon Hatayspor’un kupasını vermek üzere şehre gelen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir ve beraberindeki heyet, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında

Bozatlı: 15 Temmuz’da Türk Milleti Devletiyle Bir Olup Darbecilere Geçit Vermedi

bozatli-15-temmuzda-turk-milleti-devletiyle-bir-olup-darbecilere-gecit-vermedi MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Abdullah Bozatlı, 15 Temmuz Darbe Girişimi’nin dördüncü yıldönümü ve 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günüdolayısıyla yazılı bir açıklama yaptı.

Hataylı Yatırımcıdan TKDK’ ya Pandemiye Rağmen 77 Milyonluk Yeni Yatırım

hatayli-yatirimcidan-tkdk-ya-pandemiye-ragmen-77-milyonluk-yeni-yatirim Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Hatay İl Koordinatörü Dr. Savaş Özgürsoy pandemiye rağmen Hatay’da 77 milyonluk yeni yatırım projesinin kuruma teslim edildiğini ve değerlendirilmeye

GÜÇSİAD Hatay İl Başkanı Uygun; “15 Temmuz Milletin Demokrasi Zaferidir!”

gucsiad-hatay-il-baskani-uygun-15-temmuz-milletin-demokrasi-zaferidir Türkiye’nin en yaygın sivil toplum kuruluşlarından biri olan GÜÇSİAD (Güçlü Sanayici ve İşadamları Derneği) Hatay il başkanı Sabahattin UYGUN, 15 Temmuz darbe kalkışmasının yıldönümü

Güzelmansur Devreden KDV Sorununu Gündeme Taşıdı

guzelmansur-devreden-kdv-sorununu-gundeme-tasidi CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur, firmaların devreden KDV alacaklarının akıbetini verdiği soru önergesiyle Meclis gündemine taşıdı.

Yayman: “Hatay’ı Kültür Turizminin Başkenti Yapacağız”

yayman-hatayi-kultur-turizminin-baskenti-yapacagiz AK Parti Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü tarafından şehre kazandırılan “Hatay Şehir Müzesi”nde incelemelerde

Vali Doğan’a Nezaket Ziyareti

vali-dogana-nezaket-ziyareti Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatay Milletvekili Hüseyin Yayman, Gazeteci Yavuz Donat ve beraberindekileri kabul etti.

Kazakistan Büyükelçisi Saparbekuly Hatay’da

kazakistan-buyukelcisi-saparbekuly-hatayda Kazakistan’ın Türkiye Büyükelçisi Abzal Saparbekuly ve beraberindeki heyet, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı makamında ziyarete etti.

Hatay’ın 15 ilçesinde yol, bakım ve onarım çalışmaları sürüyor

hatayin-15-ilcesinde-yol-bakim-ve-onarim-calismalari-suruyor Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, Hatay’ın 15 ilçesinde yol, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Hatayspor’a Destek Yemeği

hatayspora-destek-yemegi Hatay Valisi Rahmi Doğan, Hatayspor’a destek amacıyla düzenlenen akşam yemeğine katıldı.