Yeni Spor Tesislerinin Yer Tespiti çalışmaları devam ediyor

yeni-spor-tesislerinin-yer-tespiti-calismalari-devam-ediyor

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, geleceğin başarılı sporcularının İskenderun’dan çıkacağını söyledi.
07 Ocak 2020 Salı 16:11

 Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Belediyemiz arasında imzalanan işbirliği protokolü çerçevesinde İskenderun’da yapılacak olan spor tesislerinin yerlerindeki incelemelerine devam ediyor.

Spor Sahalarının Yer Tespitini Yapıyoruz

Spor sahalarının yerleri konusunda muhtarların görüş ve önerilerini dinlediklerini belirten başkan Fatih Tosyalı, ”Belediye Başkan Yardımcılarımız ve muhtarlarımız ile birlikte incelemelerde bulunduk. Belediye olarak spora ve sporcuya desteğimiz devam edecek. Gençlerimizi sporla buluşturmaya devam edeceğiz. İskenderun birçok spor dalının yapılabileceği bir bölge. Spor dallarını artırmak istiyoruz, sadece futbol, basketbol değil, başka dallarda da zenginleştirmek gerekiyor. Her çocuğun farklı yeteneklere sahiptir ”şeklinde konuştu.

Kentin Spor Potansiyeli Yüksek

Başkan Tosyalı,” çocuklarımızı sokağın olumsuz etkilerinden hep birlikte kurtarıp, sporun yanında iyi ahlakı ve güzel insan olmayı da öğretelim. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimizi iyi ve güzel yetiştirirsek ülkemizde çok daha güzel bir hale gelir. İskenderun’da spor anlamında inanılmaz bir potansiyel var ”ifadelerini kullandı.

 


Haber okunma sayısı: 201Yazdır

YORUM EKLE

Yorum Başlığı

Yorum

YORUMLAR

Tüm Yorumlar
  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

DİĞER HABERLER


ÇOK OKUNANLAR

Listelenecek kayıt bulunamadı

HATAY - HAVA DURUMU

HATAY

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ