HAK-İŞ’TEN FİLİSTİN’e YARDIM ELİ

Son Güncelleme : 10 Kasım 2023 09:11
HAK-İŞ’TEN FİLİSTİN’e YARDIM ELİ

HAK-İŞ HATAY il başkanı ve ÖZÇELİK İŞ sendikası İSKENDERUN şube başkanı Mehmet GÜNGÖR HAK İŞ KONFEDERASYONUNA bağlı sendikalarla birlikte yaptığı açıklamada; Filistin ve Gazze’de Siyonist İsrail tarafından bir insanlık suçu işlendiğini, masum insanların büyük bir vahşetle karşı karşıya kaldığını belirtti.

Başkan Güngör; “HAK-İŞ olarak, günlerdir aç-susuz bırakılan, ilaç ve her türlü insani yardımdan mahrum bırakılan Gazzelilere ulaştırılmak üzere üyelerimizin katılımına yönelik bir yardım kampanyası başlattık. ‘Filistin için Haydi HAK-İŞ, Filistin’in Yaralarını Birlikte Saralım, Sen de Bağış Yap, Filistin’e Yardım Elini Uzat’ diyoruz” dedi. 


GÜNGÖR ;Bütün HAK-İŞ teşkilatımızı, şubelerimizi ve üyelerimizi yardım kampanyamıza etkin ve aktif olarak katılmaya davet ediyorum” dedi. 
GÜNGÖR;Başta konfederasyon başkanımız Mahmut ARSAN olmak üzere Tüm HAK İŞ camiasına bu anlamlı kampanyayı başlattıkları için teşekkür etti.

Etiketler: HAK-İŞ’TEN FİLİSTİN’e YARDIM ELİ, HAK-İŞ HATAY il başkanı ve ÖZÇELİK İŞ sendikası İSKENDERUN şube başkanı Mehmet GÜNGÖR

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle