İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’den 24 Kasım Mesajı

Son Güncelleme : 23 Kasım 2021 20:11
İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’den 24 Kasım Mesajı

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, 24 Kasım Öğretmenler Günü için bir mesaj yayınladı.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, 24 Kasım Öğretmenler Günü için bir mesaj yayınladı. Mesajda Rektör Depci şu ifadelere yer verdi: “Mustafa Kemal Atatürk’ün “yeni nesil sizlerin eseri olacaktır” dediği kıymetli öğretmenlerimiz; Başöğretmenimizin açtığı yolda milli ve manevi değerleri yüksek, vatan ve millet sevgisini benimsemiş öğrenciler yetiştirme gayretiniz için hepinize minnettarız. Öğrencilerinin hayatına ışık tutan ve bu uğurda özveri ile çalışan tüm öğretmenlerimizin ve bilim dünyasının 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlarım. Dilerim ki bu anlamlı gün, eğitim ve öğretimin ne denli önemli olduğunun bilincine varılmasına bir vesile olur. Eğitim camiasının tüm kademelerindeki öğretmenlerimize sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum.

Başta Büyük Önder ve başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.”

Etiketler: İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’den 24 Kasım Mesajı , İskenderun Teknik Üniversitesi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle