Okullarda Yarıyıl Karne Heyecanı Yaşandı

Son Güncelleme : 21 Ocak 2022 19:01
Okullarda Yarıyıl Karne Heyecanı Yaşandı

2021-2022 yılı Eğitim-Öğretim döneminin birinci yarıyılının tamamlanması dolayısıyla 70.Yıl İskan İlkokulunda; Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN, beraberinde Belediye Başkanı İbrahim GÜL ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal AYVAZOĞLU ile birlikte öğrenci velilerinin katılımında karne dağıtım törenini gerçekleştirerek çocukların heyecanına ortak oldu. Öğretmenlerinden genel bilgiler alarak, öğrencilerle sohbet edip tavsiyelerde bulundu.

Kaymakam BASKIN; Yarıyıl tatilinin gerek öğretmenlerimiz, gerekse öğrenciler için hem dinlenme, hem de ikinci döneme bir hazırlık kapsamında değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayarak, günlük programlarınızda eğlenmek, dinlenmekle birlikte mutlaka kitap okuyarak bu tatilin değerlendirilmesi gerektiği, yeni bir moral ve motivasyonla ikinci döneme başlamanızı temenni ediyorum. Bu vesile ile emeği geçen tüm idareci ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Etiketler: Okullarda Yarıyıl Karne Heyecanı Yaşandı, Belen Kaymakamı Hayrettin BASKIN, Belediye Başkanı İbrahim GÜL , İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdal AYVAZOĞLU

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle