ÖZAK-DER Yönetiminden İTSO’ya Ziyaret

08 Kasım 2023 13:40
ÖZAK-DER Yönetiminden İTSO’ya Ziyaret

“Eğitim Sektöründe Yaşanan Sorunlar Görüşüldü”

Hatay Özel Anaokulları ve Kreşleri Derneği (ÖZAK-DER) Başkanı Selma Türkoğlu, Dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret ettiler.

Hatay Özel Anaokulları ve Kreşleri Derneği (ÖZAK-DER) Yönetim Kurulu Başkanı olduktan sonra çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren ve derneğin sorunları ile yakından ilgilenen Selma Türkoğlu, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı ziyaret ederek, eğitim sektöründe yaşadıkları sorunları anlattı.

Eğitim sektöründen gelen ve eğitimcilerin yaşadıkları sıkıntıları çok iyi bildiğini belirten İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Özel Anaokulu ve kreşlerin hiç bir yerden destek almadan deprem sürecinde zor şartlar altında kısıtlı imkanlara eğitim verdiklerini belirterek, sektörün sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalar yapacaklarını vurguladı.

Etiketler: ÖZAK-DER Yönetiminden İTSO’ya Ziyaret, Hatay Özel Anaokulları ve Kreşleri Derneği (ÖZAK-DER), İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle