Rektör Depci’ye Nezaket Ziyareti

Son Güncelleme : 24 Kasım 2021 11:11
Rektör Depci’ye Nezaket Ziyareti

İskenderun Sahil Güvenlik Komutanı SG Yarbay Oğuz Emre Çiçek, İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci’yi ziyaret etti.

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, İskenderun Sahil Güvenlik Komutanı SG Yarbay Oğuz Emre Çiçek’i makamında ağırladı. 23 Kasım Salı günü gerçekleştirilen ziyaret, ve karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette Rektör Depci ve SG Yarbay Çiçek, birbirlerine iyi temennilerde bulundu.

SG Yarbay Çiçek’e nazik ziyaretinden dolayı teşekkür eden İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi: “üniversitemizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınması için çalışmaya devam ediyoruz. Bu çalışmalarda iş birliğinin ve hedeflerimize ulaşma yolunda paydaşlarımızla yürümenin öneminin farkındayız. Bugün bir deniz bölgesi olan İskenderun’da İSTE ile Sahil Güvenlik Komutanlığı arasında yapılabilecek ortak çalışmalar için istişarede bulunduk.  Sahil Güvenlik Komutanı SG Yarbay Çiçek’e nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum”  dedi.

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekiminin ardından sona erdi.

Etiketler: Rektör Depci’ye Nezaket Ziyareti, İskenderun Sahil Güvenlik, İskenderun Teknik Üniversitesi

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle