Şampiyonluk Kupası Gazeteciler Cemiyetinde

28 Mayıs 2022 23:23
Şampiyonluk Kupası Gazeteciler Cemiyetinde

26 yıllık 2. Lig hasretine son veren şampiyonluğun mimarı İskenderunspor Kulüp Başkanı Hakan Bolat, gazeteciler cemiyetini ziyaret ederek burada Basın mensuplarına yaşadıkları süreci anlattı.

Cemiyet Binasında Baskan Diyap Atar ve gazeteciler tarafından karsılanan Baskan Hakan Bolat,  bu güne kadar takıma hiç bir beklenti içinde olmadan destek olan gazetecilere çok teşekkür ediyorum dedi.

Sezon basından bu yana ciddi zorluklar yasadık ama asla yolumuzdan vaz gecmedik. Bu konuda bizlere her zaman destek olan taraftarlarımıza, protokol üyelerimizin tamamına çok teşekkür ediyorum dedi.

Başkan Hakan Bolat , stadium çalışmalarıyla ilgili de yaptığı değerlendirmkesinde bu konuda Milletvekilimiz Abdülkadir Özel, beni aradı ne istiyorsan yapmaya hazırım dedi. Kendisine tesekkür ediyorum. Ancak 5 Temmuz stadı bizi çok yordu, deprem raporu var, zemin sorunlu. Biz 5 Temmuz stadında oynamak istemiyoruz. Vekilimizin aracılığıyla Bakan Bey ile görüştüm. Yeni stada iki ay içinde başlanıyor, kendilerine güveniyorum. Bu benim kararım, bütün enerjimizi yeni stada harcalamalıyız. Yeni stad projesi muhteşem, hazırlayanların eline sağlık. Biz bu süreçte Sarıseki sahasında oynayacağız. 9 bin kişilik muhteşem bir stad yapıyoruz oraya. Tribünleri, zemini taşıyacağız. Sayın vekilimize, başkanımıza binlerce kez teşekkür ediyorum dedi.

Etiketler: Şampiyonluk Kupası Gazeteciler Cemiyetinde, İskenderunspor, İskenderun Gazeteciler Cemiyeti

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle