TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Dablan İTSO’yu Ziyaret Etti

Son Güncelleme : 21 Ocak 2022 12:01
TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Dablan İTSO’yu Ziyaret Etti

TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanı Ali Dablan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz; “Hatay Genç Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi üyeleri olarak sizlerin çalışmaları ekonomiye artı dağar katıyor. Genç iş insanlarımızın yeni projeler üretmelerinin bölgemiz ekonomisi için önemli olduğunu düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

Kurul Başkanı Ali Dablan ise; “Önümüzdeki sürecin ekonomiye katkılarının ve bölgemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu olarak hafta sonu gerçekleştireceğimiz  ‘Hatay Genç Girişimciler Kurulu 2022 Yılında Türkiye Beklentileri ve Ekonomi Paneli’ düzenliyoruz.  Panelimize sizleri de davet ediyoruz. Bölgemiz için önemli bir toplantı olacağını düşünüyoruz ” dedi.

Etiketler: TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ali Dablan İTSO’yu Ziyaret Etti, TOBB Hatay Genç Girişimciler Kurulu, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle