Türkiye'nin Çeşitli Şehirlerinden Gelen Öğretmenler, İskenderun'da Buluştu

Son Güncelleme : 23 Kasım 2021 14:11
Türkiye'nin Çeşitli Şehirlerinden Gelen Öğretmenler, İskenderun'da Buluştu

Başkan Fatih Tosyalı: Türkiye'nin Dört Bir Yanından Gelen Öğretmenleri İskenderun'da Konuk Ettik

Belediye Başkanı Fatih Tosyalı "Ülkemizin 81 İlinden "Hatay'a Hayat Ol Projesi" kapsamında ilimize gelerek farklı bölgelerde fidan dikim etkinliğine katılan değerli öğretmenlerimizi kentimizde konuk ettik "dedi.

ANLAMLI PROJE

Düzenlenen organizasyon hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, "Bölgemizdeki yangınlarda zarar gören alanları yeniden yeşertme çalışmalarına destek olmak adına internet üzerinden bir araya gelen gönüllü öğretmenlerimizi kentimizde ağırladık. Belediyemizin 3 Nolu sosyal tesisinde ağırladığımız Sevgili Öğretmenlerimize düzenledikleri anlamlı projelerinden dolayı teşekkürlerimizi ilettik" şeklinde konuştu.

BAŞKAN TOSYALI'YA TEŞEKKÜR

Proje gönüllü Öğretmenler ,"Hatay'da İskenderun'da olmaktan büyük bir mutluluk duyduk. Yangında zarar gören yerlerde fidan dikimi gerçekleştirdik. İskenderun'da bizleri ağırlayan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı'ya, orman işletme görevlilerine ve emeği geçen tüm öğretmenlerimize teşekkür ediyoruz. Orman ve Çevre bizler ve tüm canlılar için çok önemli" şeklinde görüş beyan ettiler.

Öğretmenler daha sonra İskenderun sahilinde hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

Etiketler: Türkiye'nin Çeşitli Şehirlerinden Gelen Öğretmenler, İskenderun'da Buluştu, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumunuz site yönetimi tarafından kontrol edildikten sonra görünecektir.

Yorum Ekle