Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İSDER’DEN İTSO’YA ZİYARET

İskenderun Kültür ve Dayanışma Derneği, Dernek Başkanı Onur AÇIKALIN önderliğinde, temsilcileri ile birlikte İTSO’ya ziyarette bulundu.

Haber Giriş Tarihi: 29.01.2024 14:12
Haber Güncellenme Tarihi: 29.01.2024 14:21
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.flashgazetesi.net/
İSDER’DEN İTSO’YA ZİYARET

İSDER Başkanı Onur AÇIKALIN, yönetimi yeni devraldığını belirterek dernek ile ilgili bilgilendirme konuşması yaptı. Ardından kişi, kurum, kuruluş ayırmadan gerek esnaf, gerek eğitim alanında herkese ulaşmayı her soruna çözüm bulmaya çalışmayı amaç edindiklerini belirtti. Ziyaretin amacının ise özellikle deprem sonrası oluşan birtakım fırsat eşitsizliklerinin devlet kurumları tarafından engellenmesi için İTSO ile işbirliği içinde hareket etmek olduğunu iletti.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı YILMAZ ise, İSDER gibi, toplumsal olaylarla ilgili sorun dile getiren ya da yardım ve işbirliği talebinde bulunan dernek ve STK’larla iletişim halinde olmaktan büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, toplum yararına olacak gerekli tüm yardımı yapmaya hazır olduklarını iletti. Yıldönümü yaklaşan 6 Şubat depremlerinin bölgeye etkileri, bölgenin ekonomik durumu, KOSGEB kredi ve destekleri gibi güncel konulara değinilen toplantı karşılıklı memnuniyet ve dilekler ile sona erdi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.