Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İskenderun Belediye Meclisi Toplanıyor

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 04.03.2020 Çarşamba günü Saat 15.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı Başkanlığında toplanacak olan mecliste gündemde bulunan maddeler görüşülecek.

Haber Giriş Tarihi: 03.03.2020 00:57
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.flashgazetesi.net/
 İskenderun Belediye Meclisi Toplanıyor
 Gündem maddeleri ise şöyle: 

 G Ü N D E M:

 

1-İskenderun’un Yayladağı ilçesi ile kardeş kent ilişkileri kurulması, ekonomik ve sosyal ilişkileri geliştirmek amacıyla Yayladağı ilçesinin kardeş kent olması yönünde karar alınması ve gereken konularda sözleşme yapabilmesi için Belediye Başkanı Mehmet Fatih TOSYALI’ya yetki verilmesi ile ilgili Yazı İşleri Müdürlüğü teklifi.

2-Mülkiyeti Belediyemize ait Aşkarbeyli Mıntıkası 6683 parsel üzerinde inşaatına başlanan ancak kaba inşaat seviyesinde yarım kalmış olan binanın mevcut hali ve arsası ile birlikte borçlara karşılık Maliye Bakanlığınca satın alınması, Maliye Hazinesine bedelli olarak devri yönünde karar alınması ve alınan kararların uygulanması aşamasında Belediye Başkanı Mehmet Fatih TOSYALI’ya ve Encümene yetki verilmesi ile ilgili Emlak İstimlak Müdürlüğü teklifi.

3-Mülkiyeti Belediyemize ait üzerinde Cırtıman Ortaokulu bulunan Cırtıman Mahallesi 1856 parsel nolu taşınmazın borçlara karşılık Maliye Bakanlığınca satın alınması, Maliye Hazinesine bedelli olarak devri yönünde karar alınması ve alınan kararların uygulanması aşamasında Belediye Başkanı Mehmet Fatih TOSYALI’ya ve Encümüne yetki verilmesi ile ilgili Emlak İstimlak Müdürlüğü teklifi.

4- İskenderun Kent Merkezi ve yakın çevresine yönelik hazırlanan 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planına ilişkin itirazların değerlendirilerek sonuçlandırılmasına yönelik meclis kararının alınması ile ilgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğü teklifi.

 

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.