Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İTSO BAŞKANI YILMAZ VE 17.MESLEK KOMİTE ÜYELERİ DENİZ TİCARET.ODASINI ZİYARET ETTİ

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve 17. Meslek Komite Üyeleri İskenderun Deniz Ticaret Odasını Yeni Yerinde Ziyaret Ettiler

Haber Giriş Tarihi: 29.12.2023 12:14
Haber Güncellenme Tarihi: 29.12.2023 13:14
Kaynak: Haber Merkezi
flashgazetesi.net
İTSO BAŞKANI YILMAZ VE 17.MESLEK KOMİTE ÜYELERİ DENİZ TİCARET.ODASINI ZİYARET ETTİ

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve İTSO 17. Meslek Komitesi üyeleri, İskenderun Deniz Ticaret Odasını yeni yerinde ziyaret ettiler.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasının en üst katında hizmet vermeye başlayan İskenderun Deniz Ticaret Odasında, Başkan Kemal Kutlu İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve 17.Meslek Komite üyeleri ile bir araya geldi.

6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketinde hizmet binaları hasar gören İskenderun Deniz Ticaret Odasını yeni yerinde ziyaret eden İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Uysal, 17. Meslek Komite üyeleri Bilal Öz, Levent Yaman, Ahmet Kara, Ayhan Binbay, Semih Çelikten, İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu ile görüştüler.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İMEAK DTO İskenderun Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kutlu, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve yönetimine, kendi binalarının üst katını tahsisinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, güncel konular değerlendirildi.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.