Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İTSO İle KOSGEB Arasında Yer Tahsisi Protokolü İmzalandı

“KOSGEB Hatay İl Müdürlüğü İTSO Binası Zemin Katta Hizmet Verecek”

Haber Giriş Tarihi: 01.11.2023 23:04
Haber Güncellenme Tarihi: 01.11.2023 23:11
Kaynak: Haber Merkezi
flashgazetesi.net
İTSO İle KOSGEB Arasında Yer Tahsisi Protokolü İmzalandı

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB Hatay Müdürlüğü arasında Yer tahsisi protokolü imzalandı.

6 Şubat tarihinde bölgemizde meydana gelen deprem felaketi sonrası, KOSGEB Hatay Müdürlüğü İskenderun Atatürk Anıt Alanındaki konteynerde hizmet vermeye başladı.

Geçtiğimiz aylarda bakım ve onarımını tamamlayarak kendi binasına taşınan İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının zemin katı, yapılan protokol ile KOSGEB Hatay İl Müdürlüğü’ne tahsis edildi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ile KOSGEB Hatay İl Müdür Vekili Ali Usta arasında Yer tahsisi protokol imzalandı.

İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, KOSGEB’in hibe ve desteklerinin yanı sıra üyelerimize sağlayacağı avantajlı kredileri burada kullanabilecekler. KOSGEB faaliyetlerinin işletmelerimize etkin şekilde sunulmak suretiyle bölgemizin ekonomik yönden kalkınmasına imkan sağlayacak olması da oldukça önemlidir. KOSGEB ile yaptığımız görüşmeler neticesinde binamızın zemin katını onlara tahsis ettik. Her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı KOSGEB Hatay Müdürlüğü arasında düzenlenen Yer tahsisi protokolünde, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, KOSGEB Hatay İl Müdür Vekili Ali Usta, İTSO 3.Grup Meslek Komite Başkanı Hasan Fehmi Keskin, İTSO Genel Sekreteri Figen Gül Dönmez ve KOSGEB yetkilileri yer aldı.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.