Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

İTSO Önderliğinde Kızılay Kan Merkezi İle Kan Bağış Kampanyası Düzenlendi

Türk Kızılay’ı Arsuz Şubesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası önderliğinde ‘Kan Bağış Kampanyası’ düzenlendi.

Haber Giriş Tarihi: 26.01.2023 15:01
Haber Güncellenme Tarihi: 26.01.2023 16:01
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.flashgazetesi.net/
İTSO Önderliğinde Kızılay Kan Merkezi İle Kan Bağış Kampanyası Düzenlendi

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 3. Kat fuaye salonunda gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına, İTSO Yönetimi ve meclis üyeleri katılarak kan bağışında bulundular.

Türk Kızılay Hatay Kan Bağış Merkezi Müdürü Dr. Cesur İnan, İş İnsanı ve Yazar Seval Kirmit Yazar, Yarikkaya.com İmtiyaz sahibi Gazeteci Hasan Büyük, Türk Kızılay Hatay Kan Bağış Merkezi Kan Bağışı Kazanım Uzmanı İsmail Sade, Türk Kızılay Hatay Kan Bağış Merkezi Kan Bağışı Kazanım Uzmanı Esra Memili, Türk Kızılay Arsuz Koordinatörü Muharrem Özbakış ,Arsuz Kızılay Derneği Başkanı Vedat Tosun da İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasında düzenlenen  kan bağış kampanyası etkinliğine katıldılar.

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz kan bağış kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Türk Kızılayı Arsuz Şubesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odamız iş birliğinde düzenlediğimiz kan bağış kampanyasına bugün yönetim kurulu üyelerimiz ve meclis üyelerimiz katılarak kan bağışında bulundular. Kan bağış kampanyasının genişletilmesi ve üyelerimizin de katılmalarını arzu ediyoruz. Bu kapsamda, bölgemizdeki fabrikalarda da Kan Bağış Kampanyaları düzenlenmesi için görüşmeler yapıldı. Yapılan görüşmeler sonucunda, kan bağış kampanyasının startı verildi. İnsanlık adına hayırlı olmasını diliyorum. Vereceğimiz bir damla kan belki de insanlarımızın hayatını kurtaracak” şeklinde değerlendirmelerde bulundu.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.