Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

Yanık: Çalıştay Sonuç Raporunu Paylaşmaya Devam Edeceğiz

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdikleri "İskenderun’da Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı " sonuç raporunu İskenderun çalışma ofisinde ziyarette bulunarak Adalet ve Kalkınma Partisi Hatay Milletvekili Abdulkadir ÖZEL'E takdim ettiler.

Haber Giriş Tarihi: 15.03.2020 14:52
Haber Güncellenme Tarihi: 01.01.1970 02:00
Kaynak: Haber Merkezi
https://www.flashgazetesi.net/
Yanık: Çalıştay Sonuç Raporunu Paylaşmaya Devam Edeceğiz
 Böyle ciddi bir çalışmanın bölge eğitimine katkı sağlayacağını söyleyen Özel, raporda belirtilen sorun ve çözüm önerilerinin uygulamada karşılık bulması için mutlaka takipçisi olacağını belirtti. Ayrıca İskenderun ilçemizde ki bazı okulların dönüşümü ile ilgili okul ziyaretlerimizde öğretmen arkadaşlarımızın bize ilettiği isteklerini Abdulkadir ÖZEL’E ilettik. Sonuç Raporunda ki hususların ve meslektaşlarımızın isteklerinin takipçisi olacağını belirten Sayın vekile ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.

Türk eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim YANIK;’’ İskenderun ilçemizde ki bazı okulların dönüşümü ile ilgili okul ziyaretlerimizde öğretmen arkadaşlarımızın bize ilettiği isteklerini Abdulkadir ÖZEL’E ilettik. Sonuç Raporunda ki hususların ve meslektaşlarımızın isteklerinin takipçisi olacağını belirten Sayın vekile ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ediyoruz.’’ Dedi.

Başkan Yanık, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte İskenderun İlçe milli eğitim Müdürlüğünü ziyaret ederek çalıştay raporunu İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Kemal KÖSEOĞLU ve Şube Müdürleriyle de paylaştı. İlçe Milli Eğitim Müdürü sonuç raporunu alarak değerlendireceklerini faydalanacaklarını söyledi. İlçe Milli eğitim Müdürü Sayın Kemal KÖSEOĞLU eğitim Öğretimde başarının yakalanması için tüm paydaşların ciddi bir şekilde üzerine düşeni yapması gerektiğini bunun bir kişiyle veya bir kurumla olamayacağını belirtti. Daha sonra bu çalışmada emeği geçenlere teşekkür etti.

Türk eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim YANIK,‘’Yapılan bu çalıştayda ulaşılan verilerin uygulamada karşılık bulması için kendilerine ışık tutacağını söyleyen İlçe MEM yöneticilerine teşekkür ederek Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz "İskenderun’da Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı " sonuç raporunu önümüzde ki günlerde İskenderun Eğitim Öğretimine katkı sağlayacağını düşündüğümüz kişi ve kurumlarla paylaşmaya devam edeceğiz.’’ Şeklinde konuştu.

Türk Eğitim Sen Hatay 2 Nolu Şube olarak 8 Şubat 2020 tarihinde İskenderun Emel Akçay İlkokulunda gerçekleştirdiğimiz "İskenderun’da Eğitim Öğretim faaliyetlerinde mevcut durum, sorun tespiti ve çözüm önerileri çalıştayı " sonuç raporunu önümüzde ki günlerde İskenderun Eğitim Öğretimine katkı sağlayacağını düşündüğümüz kişi ve kurumlarla paylaşmaya devam edeceğiz.’’ Şeklinde konuştu.

 

                                                                                                          Ya
Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.